örgü hakkında

 

Örme manishkavorotnichok

Tığ, örgü, tığ planı - papyon yakalı (örme)  Dickey-örme yaka, yapabilirsiniz, ön ve arka tarafa aynı model olduğu gibi bir ya da çift taraflı yapışkan. Örme gömlek ön başlamadan önce, desen kravat ve (bkz. sayfa 6) örgü başlatmak için aramanız gereken kaç döngü sayısı. Örgü jartiyer eşek.

İlk döngü sol iğnenin doğru değil provyazyvaya için ateş her serisinin başında. Her satır Örgü ters örgü dikiş son halkası. Döngüler hesaplanması yaka boyunca yapmak.  Örneğin, 1 cm - 2 döngü. Yaka 45 cm uzunluğu Yani, 45X2 90 döngüler olacak. 30 STS - Arama (svobodno!) 90 döngüler ve 10-12 cm jartiyer st şerit Örgü sonra gömlek ön orta kısmında bir döngü kapatın.

Döngüler 30 bir dizi, bir sonraki 30 döngüler ve kalan STS sonuna kadar dovyazhite yakın başından itibaren örme, Bunu yapmak için. Daha sonra gömlek ön model bir tarafına örgü devam edin.  Bir tarafta bağlayarak, döngü kapatın. Örgü gömlek ön bu ikinci tarafı sonra hem de ilk. Merkezine yan kenarına dönüm, gömlek-ön diker.

Yanlara kapakları katlayın ve sağ yaka arka ve alt kenarında, sol yakasına altından başlayarak çalışma önünde onları kravat.  Olmadan gömlek ön Örgü Tığ sütun bir dizi Dekorasyon yo farklı renk ipler (bkz. şekil). Olmadan yaka 3 sütun köşe Kravat yo açısı merkezi döngü içinde. Uzun kollu manşet ile ilgili olabilir ile elbise için.

Bunu yapmak için, bilek kolları çevresi ölçümü ve iki farklı kol çevresi eşit kol uzunluğu ve genişliği yakalı gömlek ön kravat.  Başka bir renk tığ iplik manşet Kravat. Malzemeler nitkami.ru

örgü, örgü, yo, tığ, tığ, yo