örgü hakkında

 

Giysi örme gömlek önünde

Dickey giysi parçası dikilerek veya erkek ya da kadın meme bağlanır olduğunu gömlek Elbise. Dickey genellikle dik ve hala bilmiyorum örgü küçük çocukların ne kadar doğru olduğunu.  Bu ekli açıklamalar elleriyle gömlek-ön konuşmacı bağlayabilirsiniz. Şey yeni başlayanlar için basit. Şeması ayrıntılı açıklaması gömlek ön örme yerini alacak. Örme için 100 ortalama yün kalınlığı, 8 düğme veya uzunluğunda fermuar 20 cm gereken 150 g shirtfronts.

İlk desen jartiyer veya buklet.  İkinci model sakız 2: 2.  Boucle: 1 satır 1 ön döngü, çirkin bir döngü, bu nedenle sonuna kadar;  Yüz örgü ters örgü döngüler 2. serisi; 1 gibi üçüncü serisi,  vb

Biz 34 cm genişliğinde her satırın sonunda bir halka ekleyerek, 16 cm ve ilk örgü modeli karşılık döngüler, bir çift sayı baskı kazanç olmadan doğrudan bağlantı daha sonra 12 cm, ortalama döngü taşınabilir yardımcı iğne ve sol döngü her iki tarafında 4 cm ayrı ayrı her iki örgü devam edin.

Ortasında döngü her iki tarafında ilk 2 STS iki kere iki üç kez bir döngü (her zaman desen kontrol) tarafından, daha sonra iki kez 3 döngü indirdi düşürür. Kesinti olmadan Sonra örgü 3 cm direkt olarak.  Aynı zamanda yamaç omuzlar için kesintiler başlar. Bu şöyle yapılır: iğne 5 döngü kalan sayısına bölün ve beş resepsiyonlar tarafların her biri çeker.

Gibi önce, gömlek-ön arka örme, çok daha az yapmanın sadece boyun.  Eğer örgü bitirdiğinizde, omuz dikiş doğru dikmek o zaman konuşmacı destek beklemektedir bu döngüler dahil iğne kapağı tüm döngüler, toplamak ve 8-12 cm 02:02 bir elastik bant genişliği ile bağlı  Son serisi bitirmek, dikkat ederek döngü sıkın değil.

Dikili veya tüm bölge shirtfronts bağlama işi sol omuz fermuar üzerinde ve düğmeler için sol omuz vyvyazyvaem sekiz döngüler gör.  1958 yılında bir işçi için dergisi için gömlek ön ücretsiz ek alınan örgü şişleri açıklaması.  Bu makalede beğendi ve tüm site okursanız, posta son girişlerin duyuruları almak için abone! Bloga abone, daha hızlı allforfamily.ru en son mesaj alırsınız.

Sadece üyelik formunu yazın e-mail: Malzemeler allforfamily.ru

örme, tığ diyagramları, örgü giysi açıklaması