örgü hakkında

 

Dickey

Bir çözüm bulmak için "Lily Kale" (50 g - 60% 350 metre - alpaka,% 30 - merinos yünü,% 10 - akrilik) iki skeins alacağını konuşmacı № 3 düz ve dairesel.  Kadran üst doğrudan konuşmacı Her iki bobininden aynı anda iki ayrılmaktadır katlama 98 döngüler. Rib örgü k2, ters örgü iki döngüler.

Boy - 28-30 satır, yaklaşık 17 cm  Ve örgü ters örgü 2, k2 sonra, bir ön döngü başlar ve bu yüzden sonuna kadar. Satır 2 ters örgü, 1 ön, 1 dikiş kenar biter.  Daha sonra aşağıdaki gibi döngü dağıtmak: 1 metal kenar, bir döngü Raglan, 10 yüz, 2 STS Raglan, ön 10 dikiş, 2 STS Raglan ve böylece sonuna kadar gör.

Bir döngü ve bir metal kenar Raglan sonunda.  Toplam 8 raglans hatları.  4.1 aralığı.  Raglans satırlar arasında ve hatta kendilerini her orta 10 dikiş jartiyer dikiş (ön ve ters örgü sıra yüz döngü) örme çizgi raglans. Dickey elbiseTek raglans yüz hatları, ön ve seri olarak ters örgü ters örgü döngüler döngüler örme vardır. Önünde bunların iki yanında döngüler bir döngü ekledi.

Yüz çapraz örgü ters örgü sıra döngüler tarihinde eklendi.  8.5 aralığı.  Raglans hatları ve tek satır raglans arasında her orta 10 dikiş jartiyer dikiş (ön ve ters örgü sıra yüz döngü) örme. Hatta yüz hatları raglans ön ve seri olarak ters örgü ters örgü döngüler döngüler örme vardır. Önünde bunların iki yanında döngüler bir döngü ekledi.

Yüz çapraz örgü ters örgü sıra döngüler tarihinde eklendi.  Ürünün istenilen uzunluğa kadar satır tekrarlayın.  Aynı zamanda  dairesel iğne devam. Son 3-4 satır eklemeler olmadan jartiyer dikiş örme vardır.

Raglans hatları sekiz, dört olmayacak ise, papyon dörtgen şeklinde aldı. Malzemeler www.myjane.ru

döngü, bir lastik bant, elbise kravat, konuştu