örgü hakkında

 

Buklet iplik Dickey

Dickey 2 parça taksitli ve dikti.  Iğneler 7 buklet iplik ve örme 2 satır jartiyer st 30 STS çevirin. 22 cm ön yüksekliğine sonra örgü dikiş  Her iki tarafta üç döngü omuz yakın ve bu yaka ile ölçülecektir. Örgü 16 cm boyunda yaka Kaburga 2x2.  Döngü ücretsiz kapatın.  İkinci bir parça bağlama, biz 2 adet geri ve düğmeleri dikmek olabilir.

Alt gömlek ön kenarı ve kanca sc değil, sözleşme kravat.  Açı Bu örme gömlek ön alt.  Omuz az 50 cm genişliğinde gömlek-cepheleri, boyutu. ve bitmiş ürünün açıdan 30 cm.  Koyu mor iplik ve örgü şişleri 9 200 gr.  Köşesinden başlayın. 4 döngüler Arama konuşmacı grafiğe 9 ve bağlanırlar.  Bir haç olan bir meydanda Legend - İş karşısında ters örgü  meydanında daire - bir örme ön, yo, aynı döngü içinde 1 ön.

Yatay çizgi - 3 döngüler birlikte örgü ters örgü.  Iş merkezi döngü kapatmak için 22 cm, 12 ulaştığında.  2 STS 2. kez kap. Iş merkezinden omuz ve yakın omuz, tüm döngüler 50 cm genişliğinde 30 cm ulaştığı zaman.

Geri sıra, ancak boyun 20 döngüler yakın 28 cm yükseklikte seçimdir.  Örgü 48 döngüler, toplamak için ağız iki parça ve kenar dikmek  Jartiyer dikiş 2 satır, döngü ücretsiz çok yakın 52 döngüler ve 12-14 cm yüksekliğe kadar uzak örme Rib 3x3 yuvarlak döngüler ekleyin. Malzemeler club.osinka.ru

döngü, yo, yo, elbise