örgü hakkında

 

Örgü çiçekler

Bir kanca ve iplik küçük bir miktar ile sanki hiç solmadan çiçekleri yaratmak çok kolaydır. Bu makalede çiçek sizin örme farklı kolaylaştırmak için, bazı temel kurallar ve ipuçları gibi örme örneklerini vermek anlatacağız.  Bir kanca ve iplik küçük bir miktar ile sanki hiç solmadan çiçekleri yaratmak çok kolaydır.

Bu yazımda çiçekler senin örgü farklı kolaylaştırmak için, bazı temel kurallar ve ipuçları, hem de örgü örneklerini vermek anlatacağız.  Vyvyazyvaniya çiçekler genellikle pamuk ipliği kullanılır. Konu yaprakları şeklinde yapmak daha zor almak daha iyidir.  Doğal konuları yeterince ince olmalıdır. Olarak iplik eklenmiş veya renk parlaklık vermek için viskoz lurex olabilir.

Renkler Örgü büyük miktarda araya olan farklı konuları çok iyi dengeleri için.  Yoğun yapıya sahipti ve şeklini muhafaza en hassas, yaprakları seçin takın.  Çiçekler bir şey sadık olabilir.  En iyisi onlar çiçek henüz bitkiler üzerinde yaşayan smotretsyaP olacaktır.

Silinen gereken yapay çiçek, yapay çiçek tomurcukları ve özenle ilgili eklemek ve gövde bunları sopa olabilir.  Ayrıca, çiçekleri nişasta tamamen kuruyana kadar yaprakları şeklini düzeltmek için kurutma işlemi sırasında nişasta ve periyodik olarak tedavi edilir eğer form tutmak için daha iyi olacaktır örme.  Temel ipuçları ve kuralları.

Bir çiçek 1 Başlat, her zaman bir hava zinciri yo olmadan polustolbika bir halka içine kapalı olarak döngüler.  Örme bir daire sc için talimatları doğrultusunda 2. Aynı zamanda çiçek içinde delik boyutunu ayarlamak için daha sonra, sondaj dize üst iç örgü alıyorum.  Eğer daireler örgü ise 3, her daire olmadan döngünün ilk sütunun arkasında yo olmadan tek polustolbikom kapsamındadır; yo.

zaman ilk sütunun arkasında provyazyvat bir sc örgü bir sarmal.  Şekil 4 sarmal bir çiçek uygun olarak 4.  Spiral şeklinde ön (koyu gösterilir) duvar döngüler. Eğer daireler örgü ise, her daire ilk sütunun arkasına polustolbikom yo olmadan kapatılmalıdır.  5 ilk sc ön duvarı altında matkap dize yeni bir lob (kırmızı) başına girmek için.

6 talimatlara uygun olarak döngü bağlı yaprakları ön duvar.  Ve şimdi açıklama Örme çiçek temel türleri.  Nergis.  Iş tanımı.  Skor 6 ce ve polustolbikom olmadan tek yo halka bunları kapatın.  1. tur: 1 ce, 12 st.b.n.  Ilk döngü bir polustolbikom yo olmadan yakın bu ve her daire.  Her bir sonraki satır, bir yerine 3-ce başlar st.s.n.

Arka duvarın arkasında her döngü vyvyazyvat 2 st.s.n 2 krugZh.  3. ve 4. tur: Bir st.s.n her döngü örgü  5 tur: Üçüncü döngü provyazyvat 2 st.s.n. her biriyle örme st.s.n, Toplam 32 st.s.n.  Her döngü 6 daire, sonra yo olmadan polustolbiku üzerinde bağlamak için 2 ce

Kanca örgü yaprakları, sadece ön duvarı girerken.  Örgü 2 st.s.n. (3 ce yerine ilk st.s.n) her döngünün ön duvarı ilk ve st.s.n, bir pst.b.n başlayın. Toplam 24 st.s.n.  2. tur: Her döngü örgü 2 = 48 st.s.n st.s.n.  3. ve 4. tur: Şekil şemasına göre örme.  Eğer altı tekrar bağlamanız gerekir. Tüm

Nişasta Çiçekler.  Çuhaçiçeği açıklaması.  Alıcı: Hook her zaman sadece döngü arka için girin.  Arama 7 ce ve polustolbikom yo olmadan halka içine ek.  1. tur: 1 ce, 12 st.b.n.  Terimleri yakın ve (örneğin, ilk st.b.n içinde kanca girin) bir sarmal içinde örgü devam değildir.

Programına göre örgü devam edin. Çiçek: * 3 ce, 3 bar, birlikte 4 ce, aynı sebepten 1 pst.b.n, örme bir st.b.n.  Sonra talamus ve 1 örgü aşağıdaki döngü gidin pst.b.n.  * 59 kez tekrarlayın.  Papatya açıklaması.

Çevirmeli 7 ce ve halka bir sc içine ek. Kanca renk Örmeşemasına göre Sonraki örme.  Çiçekler nişasta çözüm nemlendirin. Kadın-doma.ru

kanca, örgü, çiçek, yo