örgü hakkında

 

Twisted örme çiçek

Twisted örme örgü çiçekTwisted örgü çiçek. 40 döngüler çevirin. Dikişli kaburga sayısı Örgü 10 satır, yüz bir dizi. Sayı 11 (sağ taraf) * 5 kişi., 360 dereceye kadar saat yönünde ters yönde, sonuna kadar * dan tekrar sol iğne açın.

12ryad * ters örgü, 20 döngü sonuna kadar * dan tekrar olarak iki döngüler birlikte örme. 13 serisi * örgü iki döngüler döngü yüz olarak vmpeste; -10 STS sonuna kadar *, P tekrarlayın. Ters örgü, 5 petel.PPropustite 2, 3, 4 ve 5, 1 ile döngü sonuna kadar * dan tekrar olarak birlikte iki döngüler örme 14 serisi *. Konu Oborvite. Geri geri dikmek için bir araya biter katlayın. Eğer çiçek istediğiniz sayı gelene kadar belirtilen Psposobom devam edin.

Tabanına Pweto diker. Örme yükseldi. 10 dikiş çevirin. 1. Sıra (sağ taraf) yüz menteşe. 2 satır ve dışarı içinde örme tüm bile satırlar. Kişi 3 * sayısı. arka menteşe önünde döngü, * dan 20 döngü sonuna kadar tekrarlayın. * Satır 5 kişi. arka menteşe önünde döngü; * dan 40 döngü sonuna Ppovtoryat.

7 kişi * sayısı. arka menteşe önünde döngü; * P-60 döngü sonuna Ppovtoryat. * Satır 9 kişi. arka menteşe önünde döngü, 80 döngü sonuna * itibaren işlemi tekrarlayın. Birbirlerine döngü kapatın. Açıklama Tapca c Osinki oldu. Kaynaklara dayalı knitka.ru

Related Posts:
  1. Örme mayo
  2. yo
  3. mayo

çiçek, iğne, döngü örgü