örgü hakkında

 

Açıklama tığ işi çiçek

Burada orijinal tığ işi çiçek küçük bir seçim gösterir Derginin düzenleri tarafından yapılan "Örme". Bu çiçekler kullanılabilir  dekorasyon olarak, hem de onların ince iplik yapıyor ve kakma dantel unsurları olarak uygun kanca.  Ile Çiçek altı yaprakları Bağlantı grubu için uygun bir form var Tek bir tuval motifler.

Üç boyutlu çiçek Buna bağlı provyazyvanie "düğme" ve bağlayıcı "rachim adım."  Bu çiçek sadeliği ve özgünlüğü ile dikkat çekiyor. Açıklama tığ işi çiçek çiçeksayısı yaprakları daha gür çiçek gibi arzunuza göre değişebilir  daha yaprakları provyazyvayte.

Güzel büyük çiçek büyük faldyaschimi ile motif ya da üst üste her diğer yaprakları, daha bir ortamda merkezi bir rol oynayacak küçük öğeler.  Bir dekorasyon şapka gibi çok popüler bu çiçek gibi çok yönlü bir yıldız.  Açıklama tığ işi çiçek: 9 vozd.petel zinciri girin, bir sıcaklık kadar, halka ve Örgü 1. seride kapatın. döngüler artış, 17 st b / n

İkinci serisi ilave yapmak, 3-vozd.petel Kurtarma ve Sanat / n Beraberlik ile başlar biriyle döngü, olduğunu 2 çorba kaşığı / n ile bir döngünün provyazyvaya  Üçüncü dizi yaprakları örgü temel başlar: 22 vozd.petel zinciri arama  ve 2 döngüler üzerinden güvenli st b / n, 14 arochek olmalıdır.  O zaman arochki provyazyvaya 11. yüzyıl w / o, 2 sıcaklık tutturmak için başlar.Başa dön için En iyi 11 istasyon w / n, bu yüzden dairesel 05/06 dizi obvyazyvaya tekrarlayın.

Related Posts:
  1. Tığ
  2. pinetok, patik

örgü düzeni tanımı, bir çiçek, bir döngü