örgü hakkında

 

Tığ işi kazak dizisi

Araçlar Spokes № 4, № 4 dairesel iğne, kanca sayısı 3   Kazak örme sırası: Adım 1 tam boyutu için örme kazak parçaları bir model olun.   2. Aşama. Geri  Puan 75 döngüleri ve düzeni aşağıdaki gibi örme paylaşım № 2, altında kazak temel model örgü başlangıç: Krom, * 1 kişi, Yo, 2 kişi... birlikte (sola eğimli provyazyvaya döngü), 3 kişi., 2 kişi. birlikte (sağa eğimli provyazyvaya döngü), yo, k1., * 1 kişi. hariç.

Ikinci serisi (ve daha sonraki tüm ters örgü satırlar) tüm döngüler provyazyvayutsya desen: yüz - yüz, ters örgü - ters örgü, yo - ters örgü. * Den * tekrar desen 9 kez. Sonraki satır desen 2 numaralı örme.  Örgü desenleri ile kontrol Örgü geri. Kol vyvyazyvaniya için her iki tarafta altı halkaları kapatmak için 51 cm yükseklikte.

Sonra vyvyazyvaniya yaka yakın 30 yüksek döngüler, 2 kez yakın 2 döngüler için her iki tarafta her 2 satır için 39 cm yükseklikte.  53 cm yükseklikte kalan döngüler omuz yakın.   Aşama 3. Raf  Ileri geri olarak geri, ama 35cm yükseklikte döngü kapatmak için yaka gibi örme kazak.  Aşama 4. Kollu

Arama 35 döngüler ve desen örgü örme kontrol ve aşağıdaki gibi döngü dağıtmak:. Krom, * 1 kişi, Yo, 2 kişi.. birlikte (sola eğimli provyazyvaya döngü), 3 kişi., 2 kişi. birlikte (sağa eğimli provyazyvaya döngü), yo, k1., * 1 kişi. hariç.  İkinci sıra (ve sonraki tüm ters örgü satırlar) deseni ile tüm döngüler provyazyvayutsya: yüz - yüz, ters örgü - ters örgü, yo - ters örgü. * Den * tekrar desene 4 kez.

Daha sonraki satırları örme şeması № 2.  Örgü 13 sıra düz temel desen, bir döngü her iki tarafına 18 kez her 4. sırada eklemeye başlayın.  Daha sonra her iki tarafta bir döngü içinde her 3. sıra 10 kez. Tığ işi kazak dizisi yoher iki tarafta 42 cm yükseklikte kapatmak için 7 defa her 2 satır sonra, 5 kez 4 ve 2 kez döngü doused Kalan 5 STS arka arkaya döngü kapatın.

5. Adım. Montaj  Mayo pin modeli hakkında ayrıntılı bilgi, nemlendirmek ve kurumasını bekleyin.  Omuz dikişleri yapın. Için kolları Başarmak ve dikiş kalanını izleyin.  Aşama 5. Yaka  Dairesel döngü türüne boyun kazak kenarında konuşmacı (boynun ön, sol kanca bağlamak için kaçınarak) ve şeması № 3 ve № 4, alternatif olarak "örgü" Tie gibi fotoğraf sayısı 1'de "Spit".

Sc sonraki pico ile kolsuz ceket ve kravat alt kanca aşağı boyun ön, her 4-5 bar. Malzemeler www.myknit.ru

örme kazak, kanca, yo, yo, devre desen