örgü hakkında

 

Tarzı 40'lı Jersey konuştu

Jersey kollu tarzı 40'ın, omuz ve güzel saten düğmeleri pileleri ile yay üzerinde bağlanır aradığınız tam olarak budur.  Örme kazak örme seviyesi: örme bir sonraki adım.  Sweatshirt Boyut: 46. Nasıl yapılır örgü Tişörtü konuşmacı.

Siz gerekir: iplik "Filtes tarafından Avustralya Merinos della FILATI Kralı '400g yeşil, iğne № 3,5 ve 4, yuvarlak uçlu iğne iplik ve 3 düğme, saten kaplı.  On iğneler: içi boş bir sakız (set ve sabit), sakız 1 / 1, ön yüzey. İğne: içi boş sakız güvenli örgü dikiş.  Örme kazak konuşmacı ve düzeni. ÖRGÜ VE YOĞUNLUK  § 22 x 30 s. = 10 x 10 cm, ön dikiş sayısı 4 konuşmacı bağlanır.

Nasıl örgü kazak konuşmacı için. Geri.  № 3,5 kollu tip 94 STS ve 6 ruble için Örgü kakma. içi boş lastik bant ve s. Lastik Coy 1 / 1 (= 1,5 cm toplam).  № 4 kişi örme çalışmaya devam eder. yumuşaklık.

Her iki tarafın ilk sonra ve son satır başında götürmek üzerinde her 8 m s. içinde 3 kez 1., basit bir broş taşıyan 2 STS provyazyvaya ön boyunca sağ ve sol. Kakma 13 cm yükseklikte (p = 40). Her biri 30 m s. ilk sonra ve son satır başında her iki tarafa da eklendi oldu 1 puan için 2 kez, bir ara (= k1. Tel Twisted bölümü) ek performans.

Her 2 m s. az armholes için her iki tarafta kakma (p = 90). Çıkış 30 cm yükseklikte 1 her 4 STS, 2 kere 2, armholes başında (p = 56.), 19 cm yükseklikte 1 puan için 2 kez kalan 72 n. Kapat  Örme kazak konuşmacı ve düzeni.  Sağ raf.  № 3,5 kollu tip 48 STS ve 6 ruble için Örgü kakma. içi boş lastik bant ve s. Kaburga 1 / 1 (= 1,5 cm toplam). № 4 kişi örme çalışmaya devam eder. yumuşaklık.

Her 8-m, s., son satır başında götürmek Sol Basit bir performans bir paragrafta 3 kez, broş. Kakma 13 cm yükseklikte (p = 40). Her biri 30 m, s., son satır başında sol eklenir oldu Bir ara (1 kişilik. Broş üzerinde çarpı işareti) ilave yaparak 2 kez 1 puan. Kakma 30 cm (p = 90.) Her 2 m s. az armholes için sol Çıkış yükseklikte 1 her 4 STS, 2 kez  2 STS, Kol, 19 cm (p = 56). Yükseklikte 1 puan için 2 kez kalan 37 para Kapat  Örme kazak konuşmacı ve düzeni.

Sol raf.  Örgü simetrik sağ raf birlikte ön Örgü 2 STS azaltmak için.  Örme kazak konuşmacı ve düzeni. Kol.  № 3,5 kollu tip 44 STS ve 6 ruble için Örgü kakma. içi boş lastik bant ve s. Kaburga 1 / 1 (= 1,5 cm toplam). Konuşmacı ön saten № 4 çalışmaya devam eder.

Her iki taraf da her 8 m s. kazanç Bir paragraf 15 kez, ilk eklenmesinden sonra ve her iki tarafın yakın kakma 39 cm (p = 116.) Yüksekliği en son satır başında ara birini gerçekleştirerek her 2 m s. üzerine dökülür 1 her 4 STS, 2 kere 2, geriye kalan 16 STS Yakın (p = 48). Üzerine dökülür başından itibaren 16 cm yükseklikte bir paragraf uzak 21 kez almak  Örme kazak konuşmacı ve düzeni.

Bağlantı elemanları için arsa (2 parça): № 8 STS ve Örgü içi boş elastik p 110 arama 4 kollu. Bir iğne ile döngü örgü dikiş kapatın.  Örme kazak konuşmacı ve düzeni. Montaj ve bitirme.  Sonuna yakın raflarda döngüler boyunca, üç kat yatıyordu kadar 18 döngü karşılık çok geri omuzlara takılan 7 cm kapatın omuz dikişleri raflar, kadar omuz genişliği azaltmak amacıyla taraflara seslendi.

Vsheyte kollar. Yan dikişler ve kollar kapatın.  Alttan 16 cm yükseklikte trans kenarları boyunca, 2 ön pileleri 2 cm derinliğinde yatıyordu

№ kenar ve boyun raflar (kıvrım yanlarında 260 STS arama 3,5 kollu, sınır döngünün içine bir iğne getirerek döngü arama 4 s. için de ilgili kat artarak) ve arka boyun boyunca, kakma Kravat Kaburga 1 / 1 ve 4 s. doğru çıkıntı sol tarafındaki boş kauçuk (= 2 cm toplam) 2-m s. içinde düğmeler için 3 delik izleyin sakız 1 / 1: alt kenarından ilk 4 paragraftan sonra ilk ve deliklerin her biri için bir başka (bunlar ön kat altında olmalıdır) 13 maddenin bir mesafede diğer bir bölümü yakın ve aşağıdaki s. bunu yazın; Kapat döngü bir iğne ile örme dikiş. Delikler sol kesim dolgu raflar boyunca düğmeleri diker.

Her raf tarafındaki ön kıvrımlarının düzeyinde, Beek altında bağlama için danteller dikmek.  Size yardım etmek için seksi ve benzersiz olmak.  Örme kazak konuşmacı ve düzeni.  Kelime mavi yazın Malzemeler www.sviterki.ru

örme kazak, kazak, şemalar, örgü örme döngü