örgü hakkında

 

Kısaltılmış kazak örme

Büyük tasarımcıların koleksiyon her zaman örme eşya için bir yer olmuştur. Yeni sezonda, özellikle kış aylarında, patlama beklenen sözde triko. Çok popüler el yapımı ve örgü makinesi ile yapılmış gibi örme kazak vardır. Moda daha önce ileri sürülmüştür ne örme kazak tekrarlar için 2010 -2011, ve aynı zamanda yeniliklerden bazıları ortadan kaldırmamaktadır.

Koleksiyonları bakılırsa, biz ince triko dalgası tahmin edebilirsiniz. Örme kazak bu geleneksel yolu olarak tuhaf en popüler modelleri, gelince. Uzun ince hırka toplama Nina Ricci, Herm süslü? S, Lacoste. Örme kazak bile bize tasarımcıları sunar onun çıplak vücudu, koyabilirsiniz yaz. Çok zengin dekor tasarımcıları bazı memnun.

Oldukça mütevazı süs örme kazak için marka Moschino sınırlı, saten kurdeleler şeklinde sunulması. Oscar de la Renta aplike, nakış ve boncuk ile parlak turuncu ceket ile dekore edilmiştir. Parlak, hem de kelimenin tam anlamıyla ve mecazi, örme kazak Vivienne Westwood gösterdi. Sulu turuncu modelleri Kısa versiyon renk doygunluğu ve bir dışbükey doku dikkat çekiyor.

Modeller yuvarlak yaka var. Çok Renkli kalıpları, örgü, elmas, dokulu kompozisyon örgü çok ilgilidir. Sen hazır ceket satın almak ya da onu örme veya tığ bağlayabilirsiniz. Eğer bir ceket sıcaktı istiyorsanız, bir ürün yapmak için daha iyi olur konuşmacı. bir kanca daha iyi performans için eski sürümü.

Delikli kumaş, tığ, çok güzel ve kadınsı görünüyor. Bu ceket, aynı zamanda bir mayo üzerine koymak olabilir. Çok şık bakacağız. Jersey şık yürümeyi nasıl seçeneği ve yayın için.

Tasarımcılar kadınların farklı modelleri kazak örme sunuyoruz. Uzun versiyon kollu kazak ceket değiştirebilirsiniz örme. Böylece yaz boyunca koyabilirsiniz Elbise. Yaz aylarında bir çok popüler modeli Sweatshirt olacak - hafif bir versiyonu mini hırka. Ince iplikten Jersey belli bir kısalık gerektiren bir iş gardırop, tamamlayabilir.

Ancak, her zaman pastel renkli ya da koyu ve olmalıdır - bitişik siluet. Sonbahar-kış koleksiyonu 2010 -2011 onları sessiz kısalık için tipik olarak yapılmıştır. Tasarımcı Kimberly Ortiz uzun siyah hırka göstermiştir dantel bunu soğuk sezonu için tasarlanmış olduğunu kabul eğer, belki de yenilik oldu çiftleşmelerin. Birçok tasarımcı tarzı Retro uygun.

Örneğin, Rag ve Kemik modeli retro tarzı sevenler için özellikle çekici. Kalın örgü ve gri-siyah performans ceket eski bazı lezzet ve ruh verir. Örme kazak farklı yaka olabilir. Eğer siluet görsel olarak daha ince oldu istiyorsanız, Vobraznym kesim ile mayo seçin.

2010 - fermuar ile 2011 году şık ceket yaka takip ve koku ile örme kazak tam bir kontrast olacaktır. Hip yonga jarse 2010-2011 katıdır. Bu, bel odaklanmak için yardımcı olabilir. 2010-2011 yılında çok ilgili düğmeli forması olacaktır.

Tişörtü-kalın buklet örme hırka veya tarafından yapılan, şehri keşfetmek için yapışkan "lastik bant" yaklaşımı. Bu uyum sıkı hatları veya klasik pantolon ile birleştirilir. Bu genellikle alevlendi kalın parlak renkleriyle kısa etek giyebilir kısa örme kazak sportif tarzı koleksiyonlarında bulunur.

Pony kazak triko örmeSerbest stil mayo mükemmel bir seçimdir, örme. Ancak, iplik ve örme yönteminin seçimi tedavisi çok dikkatli. Mayo üç boyutlu eşkenar dörtgen veya retro-tükürmek arkadaşlarınızla dinlenmek için idealdir. Ama onlar görsel siluet artırmak unutmamalıyız. Bu nedenle, düzgün vücutlu kadınlar, bu örgü düz jarse normal seçmek daha iyidir.

Rakam dengelemek amacıyla, ihtiyaç duyulan her yere görsel, sizin siluet geliştirmek örme kazak modeli seçebilirsiniz. Örneğin, meme çiftleşme yumuşak bel için daha belirgin ve daha yakın olabilir. Moda tasarımı çok basit ve kısa olan - boyuna çizgili ön ve ters örgü ve geleneksel örgü. İlgili ve çeşitli çizgili ve renkli tasarım çapraz üreme olacaktır.

Ne forması giyme Kimden? (Foto) örme kazak, aynı zamanda sadeliği ve zarafeti sayesinde kolayca diğer giysiler ile birleştirmek sağlar. Modern kadının giyim vazgeçilmez bir makale için pratik ve rahat ceket. Tasarımcılar şık akşam etek ile birlikte soluk ceket giymek istenir.

Moda dünyasına yeni ayak uzun bir etek ile bir anahtar veya jarse bir kombinasyonudur. Belli bir tarzda bir örme kazak alıp, diğer parçaları dolap ile birleştirebilirsiniz. Gerçek jarse, demokratik ve giyim çok makale. Materyal dayanarak ya-modnaya.ru

Related Posts:
  1. tığ işi ceket

mayo, elbise, triko kazak, örme şeyler, dantelli, desen