örgü hakkında

 

Kazak örme

Jersey döngü

75 cm ve 124 cm çevresi arasında jarse uzunluğu iplik, fermuar (68 cm) ve konuşmacı № 1000 gram gerektirir 6.  Birkaç kalıp tarafından yapılan kazak örme. Elastik şöyle kazak örme: 1 serisi alternatif döngüler ve k2 2 - ters örgü.  2 satır ve 4 - yüz yüz döngü üzerinde örgü ve ters örgü - sırasıyla ters örgü üzerine.

Üçüncü serisi bu gibi yetiştirilmiş olmalıdır: bağlama iki ters örgü provyazyvayut döngü, k2 sonra iki yüz döngüler sola kaydırılır ve.  Bu desen sonra 3-4 satır vb tekrarlanır  K2 alternatif döngüler ve 4 ters örgü: örgü kazak, aşağıdaki gibi örme için yivli model yapılıyor.  Ön - örme yüz Yanlış döngüler - ters örgü.

Ve örgü için yanlış kat üzerinde - ön yan ve ön ters örgü STS - yanlış tarafta.  Mayo doğrudan gidin. Örme ceket arka başlatın: 100 döngü ve 7 cm örme elastik çevirin. Bu forma nervürlü desen gider sonra. İlk satırda eşit dört döngüler eklenmelidir.

Eğer 72 cm örme olduğunda, ağız bir çizgi oluşturmak için 32 döngü ortasında kapatılmalıdır. Bundan sonra yine ikinci sırada iki kez her bir döngü üzerinde temizlemek gerekir. Ürün 75 cm yüksekliğe ulaştığında ve döngünün her şey yakın  Eğer 56 döngüler aramanız gereken ilk ve aynı desen örgü, sırt gibi: Sol raf kazak aşağıdaki gibi uygun.

Eğer 69 cm örme, sol kenar boşluğuna döngü 18 yakın bir çizgi oluşturmak için kesti. Ve sonra ikinci sırada her birinde 4 kat üzerinde döngü kapatın.  Geri göndermesi Sadece, omuz 75 cm yüksekliğe kadar bağlamak gerekir  Sağ raf ceket sol bir ayna görüntüsü olduğunu, onu ve örme kadar.

Kol şu şekilde örme kazak: o omuzlar bağlamak için gerekli olan ve daha sonra sol ve 70 döngüler ve 28 cm örme yivli model alma hakkı. 56 döngüler kalmayıncaya kadar bir döngü kenarlarına her satırda 14 döngü 7 kez azalır.  Son adım jarse - build. İlk olarak 96 döngü, 6 cm ve desenli lastik kravat stand-up yaka bir yükseklik aramak için yaka ile daha sonra, döngü bağlamanız gerekir.

Sonra dikişli yan dikişler, kollar ve ekler fermuar. Kaynaklara dayalı www.herwish.ru

Related Posts:
  1. Rib örgü, yo,

örme kazak, model, döngü, iğne, örgü