örgü hakkında

 

Triko edilmiş ve moda

Örme edilmiş ve moda yükseklikte kalır, sadece kadınların değil, erkek gardırop gerçek tabidir vardır. Örme edilmiş ve moda tığ işi yüksekliği kalır vardırkendi elleriyle yapılan dokuma kumaşlar, - Eğer bulamazsınız giyim özel bir parça daha fazla kim. Böylece, örgü Giyim kişisel tarzı ve tadı, onun ruh parçası yatırım yaptık bir şey yansıttığı kabul edilir.

Ancak, yapmak için bir örgü sadece sabır ve azim var, ama aynı zamanda bilgi ve bu hassas konuda size yardımcı olacak becerilerin belirli bir ayarlamak için olmamalıdır.  Bugün örgü kursları büyük ilgi görüyor nedeni budur.

Kursunda eğitim sadece örme yapmak için profesyonel isteyenler için ilginç olabilir, ama aynı zamanda kendileri ve aileleri için güzel ve şık triko yapmak isteyenler olacaktır.  Geleceğin örme ürünün görünümünü beceri değil, aynı zamanda doğru iplik ve üretim için iğneler seçme yeteneğine sadece bağlı olduğu bir sır değil. Sonuçta, iplik kalitesi gelecek ürünün görünümü üzerinde doğrudan etkisi vardır.

Bu, örme bizim kurslarda öğrenebilirsiniz.  Derslerin bir parçası olarak, örme basit şeyler, ne hakkında bilgi öğreneceğiz döngü, desen. Ayrıca, bir dizi almak yararlı benzersiz bir ürün yapmak için basit hileler nasıl kullanılacağı örgü dikiş işleme becerisi, farklı kesimler, cepleri.   Bence, en zor, ama aynı zamanda model örme ilginçtir.

Sadece, bu tür kalıpları üretmek örgü için gerekli ölçüleri almak değil, aynı zamanda alınan desen göre, birkaç farklı parçadan oluşan kompleks ürünler üretmek öğrenmek değil tığ işi öğrenmenin bir parçası olarak.  Eğitim sırasında, deneyimli öğretmenler gözetiminde, sizin gardırop gerçek bir dekorasyon olabilir ki, örme ilk basit triko nasıl oluşturulacağını öğrenmek ve sonra daha karmaşık.

Ayrıca, hazır dekore öğreneceksiniz triko, onlara yeni bir görünüm verir.  Bu gördüğünüz, çok kullanışlıdır.  Mezun olduktan sonra kesinlikle sizin beceri memnun olacak arkadaş ve aile, tüm için benzersiz ve özel ürünler üretebilir başarıyla bu alanda gerçek bir profesyonel olacak bu dokuma şaheserler oluşturmak mümkün olacaktır. Kaynaklara dayalı www.obr-diz.ru

Related Posts:
  1. cap

örgü, tığ, tığ işi, örgü, desen, döngü