örgü hakkında

 

Sipariş

Ek gelir arayan genç bir anne iseniz sipariş Örgü, sizin hobileriniz ve ilgi alanlarınız arasında bir gelir kaynağı aramak en iyisidir. Sonuçta, herkes değil bir sırrı olan yürütme eğlenceli ideal bir iş olduğunu!

Örme tutkuyla seven on beş yıl ile ben, örneğin. İlk başta sadece bir kanca örgü, ve çoğunlukla dantel yaka ve salfetochek her şekil ve büyüklükte gibi çeşitli şeyleri oldu. Ama bir kez ben sabır ve vyvyazat biraz eski bir konu olduğunu gerçek anlamda ilk büyük şey garanti altına almak isteyen vardı.

Tüm akraba ve arkadaşlar insanların takdir işini yaptı, ben de örme malların yaratıcısı olarak yola devam etti. Sipariş Örgü ben ısmarlama örgü gibi, kazanç böyle bir form hiç düşünmemiştim olduğunu kabul etmek gerekir. Ayrıca size gardırop güncelleme ve en az maliyet altında harika görünüyor sağlar benim hobi olmuştur.

Sefer anlamlı desen ve makine örgü teknikleri yelpazesini genişleterek, örgü ve örgü öğrendi fazla. Benim dolaba şaşırtıcı ceket ve kazak, örme mini elbiseler ve hatta iki şık hırka yerleşti.     Ama hobi gelir kaynağı nasıl, sadece doğumdan sonra düşündüm. Aile içinde değil para yeterli değildi: Tüm sonra, iyi bir koca kazandı ve kolayca bir aile destek olabilir.

Ancak, ben, kendi kazanç olmaması için kullanılan değilim bu yüzden alternatifler aramaya başladılar. Ve onlardan biri sadece ısmarlama örgü oldu. Ben reklamlar, tabii ki, başlayan sipariş Örme. Yaklaşık on değişik bölgelerinde internette yayınlanmıştır. Yine beş farklı gazete verdi: tüm sonra, hiç değilse, bu en iyi Internet konumundadır Ve de gitmeye karar verdim onların arkadaşları söylemek örgü sipariş.

Her ölçekteki Kancalar ve iğneler, ben uzun bir süre vardı, modelleri ile desen ve dergiler de hazır bulundu.     Yeterince müşteri vardı sadece. Ama zamanla bunlar ortaya çıktı! Başlangıçta genç bir kız olarak adlandırılan "onun ne istediğini bilmiyordu, ama bir büyük veya olmayanlar."

Ben evine davet etti ve onun kendi hazır modellerimizden bazıları gösterdi. O özellikle iki fishnet bluz sevdim, o da ancak farklı renkte, onlara benzer bir şey emretti. Biz işin fiyatı görüşülüyor ve bu ürün için iplik almak için arzu edilir bir istemci, açıkladı.     Üç gün sonra o şeyler getirdi ve ben işe gittim.

Örme burada sırayla, özellikle evde örgü, çok önemli bir avantaj hatırlamak şarttır. Rahat sadece zaman bebek onunla oynardım uykuya dalar veya aileden biri zaman, örneğin, yapabilir. Bu şekilde değil lastik çok fazla çalışma süresi ve hızı seçebilir ve kendini dinlenme edebilmek için. O zaman herşey iyi dışarı dönecek!

Ilk müşterinin iki hafta onu bluz için geri geldikten sonra, Yani sipariş Örme. Sipariş örgü örmeO kendinden geçmişti! Bu kız daha sonra benim en sevdiğim zakazchica oldu. Moda bizim lezzetler denk olsa da, o her zaman gelecek şeyler benim vizyonu güvenen, bana başıboş verdi.     Ancak, tüm müşterilerimize çok sadık ve neproblemny olduğunu kabul etmeliyiz.

Ve bu ilk siparişin tamamlanmasından bir hafta sonra ortaya doğruladı ikinci müşteri, önerme. Ben kesinlikle gelecek kazak için tüm gereklilikleri yerine olmasına rağmen, ona şekil oturuyordu yol gibi sonu gelmez. Genel olarak bir istemci şey gibi bana yapılmış olsa da ben, eleştiriye çok duyarlı bir insanım ve ben hala çok bu konuda endişeli değilim, bu yüzden tamamen kendi görünümünden memnun değil bıraktı.

Ben her zaman potansiyel müşterilerinize açıklamak için tavsiye ederiz bu vesileyle sipariş Örme şu ya da bu şey gibi görünür. Bazı istemci onlar sığmaz stiller seçmek eğilimindedir. Örneğin, oldukça dolgun kadın hassas sıkı kazak iplik, Sedefli kravat isteyebilir. Bunları gidermek ve daha uygun seçenekler onlara tavsiyelerde çekinmeyin!

Sonunda memnun zakazchica elbette yeni bir şey için size geri Çünkü! En kısa zamanda ben yeni siparişler almak, ben daha emin ve daha güvenli örme öğrendi.

Ben de birkaç normal alıcı vardı. Senin eline iplikler her türlü diğer pratik tavsiyeler sipariş Örgü, basit bir viskoz veya farklı kalıpları, on santim ile on ya da biraz daha büyüklüğünde. Küçük örnekler Kravat Böyle bir dizinin küçük bir örnek alın ve zakazchica bu veya bitmiş şeyler şeklinde o iplik gibi görünecek açıklamak çok daha kolay olacaktır.

Buna ek olarak, görsel tasarımlar her zaman potansiyel alıcılar ile daha fazla güvenilirlik var. Ben için yapılan örgü hakim gibi Şimdi, iki yıldan sonra geçti. Ben gelir çeken bu şekilde çok seviyorum.     Her zaman süresi yeterli değil gibi Bazen, sipariş uzun vadeli performansı hakkında müşterileri uyarmak zorunda, ama gerçekten öneriler bir çok şey var.

Bu, her sezon başında özellikle belirgindir, hemen hemen tüm kadınlar için gardırop yenilemek ve doldurmak istediğinizde. Sipariş Örme yeni malzemeler ve tasarımlar ile çalışmak korkmamalıyız. Deneyiminiz sizin yaptığınız gibi bir şey söylerse, kesinlikle bu sefer işleyebilir. Daha çok her zaman yeniden bağlamak için ürünün kötü unsuru çözülür çünkü örme son derece yararlıdır çünkü!

Ve yeni tekniklerin performans aynı zamanda ve bazı pratik de. Onun yeni çalışmalarında çok iyi şanslar! Kaynaklara dayalı otlichnica.com

Related Posts:
  1. cap

hassas, elbise, iğne, desen, örgü