örgü hakkında

 

Örgü ana birkaç saat olabilir

Örgü saat düzeni birkaç mümkündür öğrenmek için

Eskiden, neredeyse her mükemmel bir kadın iki ya da beş konuşmacı for örme sanatı, ve kolayca kendi elleriyle oluşturabilir herhangi bir "mucize filament" - eldiven, çorap, bir eşarp ya da rahat süveter - kendileri için, sevdikleri ya da sadece sipariş.  Ancak,  Bugün dergilerden modelleri örgü çok popüler olduğunu ve dikkate değer - bu kadın ama bazı erkekler sadece çekti.

Çok çekici nedir tombul Hanks iplik ve ince iğneler içinde olan, modern mağazaları, birçok porukodelnichat ve boş zamanlarında çeker güzel giysi bol rağmen?  Ile başlamak için bu o  işlem Örme tam anlamıyla büyüleyici.  Deliği üzerinde döngü, Yanlış, yüz - ve yavaş yavaş bir tuval iplik haline gelir.

Bir akıllı örgü kolayca karmaşık ne olursa olsun örgü herhangi bir şekil verecek model, çeşitli renklerde ipliklerden karışımı olacak yapabilirsiniz - bir sanatçı boya olarak. Kısacası,  örme - bu işe yarıyor!  Diğer bir neden örme aşk - bu aile ve sıcaklık ve dikkatle onları çevreleyen arzu sevgidir.

Ne hediye satın, ama bir sevdi el örgüsü kazak, ya da eldivenleri, ya da onların tür düşünce ve istekleri olan bir iplik renginde en sıradan görünümlü eşarp, başka bir şey değildir için yine de olmaz.  Ama hepsi bu değil.  Daha sonra tek şey, böyle tek bir cins var, isterseniz  örme gibi yeni şeyler kendisini memnun edecektir.

Hatta iki usta tek bir program tarafından yönlendirilen onu bluz üzerine kravat ise - iyi, ve bugün, örgü dergileri düşer ve için planları çok sayıda Örme Internet ücretsiz olarak indirebilirsiniz - hala oyunda olduğu Model çıkan farklı olacaktır.  Son olarak, örgü serin yatıştırır ve stres bir "tedavi" olarak hizmet vermektedir.

Bu yüzden sık sık gergin hissediyorum ya da eğer - kediotu içmeyin, örgü başlayın!  Örgü öğrenmek için, Hiç denemedim eğer - o zor düşünüyor musunuz? Hiç de değil.  Bazı titizlikle  örme birkaç saat olabilir öğrenirler. Tabii ki, thread "hissetmek" öğrenmek için zaman ayırın - bu gerilim (örme çok acemi Örgü çok gevşek veya çok sıkı alır) ve diğer "bilgelik."

Bu gerekli becerileri kazanmış değil, kazak çok örgü c karmaşık model örme başlamak için gerekli değildir. Basit bir eşarp ya da küçük oyuncak - Internet bir  desen hoş oyuncak örme bir sürü ve indir şema tamamen ücretsizdir - pahalı dergi gösteriş için şart değil.  Biraz Özetle, biz söylemek  örme - (! evet, evet, ne kadar azim ve sabır gereklidir güzel ve yararlı bir şey bağlamak için yüksek lisans) karakteri getirir tutku, yaratıcılık geliştirir - Birçok dikişçi kendilerini çizimleri ile geldi ve  örgü model. Ve yine de - bıkmak izin asla! Kaynaklara dayalı www.uzelok.ru

Related Posts:
  1. tığ
  2. shirtfronts

örgü, tığ işi, örgü şeması, örgü, düzeni