örgü hakkında

 

Iğne en popüler Örme

Örme. Örgü  Eski, ama iğne hala en popüler formu - Örme. Yüzyıllar geçerek, bir satır günümüze ulaştı ve kadınların favori pastimes olmuştur.  Her geçen yıl ve daha kapsamlı iddia ediyor.  Bu şaşırtıcı değildir. Knits evrensel ve benzersizdir. Örgü, çeşitli heyecan verici ve herkese ulaşılabilir.

Günlük yaşamda ihtiyaç duyulan pek çok şey, zevk bir sürü, kendi elleriyle üretebilir.  Şişle iplik bir top sınırsız imkanları ile doludur.  Uygun olmayan programları sıkıcı değil iplik örme veya için - sadece birbirleriyle eşleşmesi gerekir.

Büyüleyici bir çalışma - malzeme seçimi: iplik, renk desen, stil ve tabii ki ürün yaratma size çok sevinç ve memnuniyet getirecektir. Bazen yavaş yavaş iğne ve iplik ünlü glomerüler örme cadı sihirli çift etkisi altında düşüyor gibi görünüyor!  Zor olan, dokuma kumaşlar, ve kadınlar arasında, iğne çok popüler ve sevgi olan bir adam bulun.

Sana hayatında bir kadın en az bir şeyle ilişkili değildir bulacaksınız şüpheliyim.  Her zaman iğne yapan bir kadın, kadınlık olanaklar kişileştirilmiş. Hassasiyet, sevecen, sevgi, ve beden ve ruh sıcak yatırım ile ilgili bir şey.  Hayır onlar ellerini ilgili şeyler, bazı özel güç olduğunu söylüyorlar merak ediyorum.

Bu benzersiz ve hiçbir şekilde fabrika ürünleri ile karşılaştırılabilir.  Eğer bir ortamda standartlarda yaşam yorgun iseniz, hayal ve müdahalesi için sevgi ve orijinal ve benzersiz bir şey yaratmak istiyorsanız - iğneler kullanılarak örme başlamak bir şey. Kaç güzel ve faydalı şeyler yapılabilir.  Herhangi bir sanat gibi,  örgü yine duramaz.

Son yıllarda, ipek veya ince yaldız işlemeli tüy veya kürk kemerleri ile kesilmiş deri veya kumaş dişlerin, olmayan geleneksel moda triko sunuyor. Sitemizde, günlük yaşam ve tatil, spor ve feminen, çocuklar ve erkekler için rahat ve şık örgü muhteşem bir modeli düzeni bulabilirsiniz. Ama bir şey onları birleştirir - çapraz ve seçkin çizgi kalıpları. Biz fırsatları çeşitli yeni güzel elbise yaratmak için teşvik edeceğini umuyoruz. Örme-in-fashion.ru

şeması, örgü, dantel şemaları, örgü, tığ, desen