örgü hakkında

 

Daha farklı örnekleri

Bu örgü desenleri ile başlamak daha iyi olur, çeşitli örgü mayo örnekleri

değişik örgü modelleri örnekleri (biz desen büyük bir seçim sundu - döngü hareketi ile, uzaydan jakarlı, balık ağı, lastik ve diğer pek çok farklı türde) ile başlamak iğne başlayanlar Örgü ayrıntılı bir açıklama veya diyagram dahil, bazen de her ikisi de genellikle sembolleridir planına bağlı, bunlar arasında ayrım öğreneceksiniz, en önemlisi, deneyim, sabır ve çok çalışmak

Birçokları için, sorun, belirli bir sorun çorap olduğunu -.. Bu vyvyazyvanie topuklar, ama sesler gibi, korkutucu değil inan bana, bunu deneyin ve kendiniz görün.  Kep, bere, eşarp örme olmaya devam  veya eldiven - kendileri ile ilgili basit, yararlı ve gerekli şeyleri ya da sevdiklerinize, ve genel olarak çocuklar için örme size inan bana, çocuğunuza teslim edecek bir zevk ve keyif veriyor.

Mastering tellerini, size eşarp üzerinde durmak değil, iddiasız bir bağlantı sunabilir  yelek, bezrukavochki konuşmacı  .  Yazında üst, sonbahar sizi bekliyor -  güzel ceket.  Şömine ya da sadece en sevdiğiniz sıcak kazak TV izlerken kanepede bask nasıl harika, dikkat mahrum, ve ikinci yarısında da güçlü bir zihin ile, ama yine de çocuğun daha fazla bakım gerektirmez.  Etek ve elbiseler  veya ilgili konuşmacı sundresses  Ve hatta bir ajur desen, genellikle hayranlık, bu güzelliği terk kim.

Sizin hayal hepsi.  Örme konfeksiyon sevenler için her boyutta farklı ceket modelleri çok çeşitli, iplik, konuşmacı üzerinde açıklamalar ve önerileri ile de tarzı vardır.  Genç ve cesur için modellerdir örgü mayo , burada tam bir olmalı ve sadece güneşlenme ve dinlenme arasında olacak.  Bolero, Schrage  - Bu, moda pratik, her zaman geçerlidir.

Ceket Farklı modelleri, bağlı konuşmacı  Eğer ilgisiz bırakmayacak, tüm seferde bağlamak isteyebilirsiniz.  Şimdi örme aksesuar gibi sahip olmak çok moda olan  torba veya bir şemsiye ya da kemer (evet, bir kemer oldu - o da örme olabilir).  Çocuğunuzun ondan teşekkür alacaksınız oyuncak bağlayarak, o, onun için favori olur çünkü benim annem için sıcaklık ve sevgi (ve bazı erkekler örme, tüm sonra, belki baba).

Verin rahatlık ve sıcaklık olabilir  örgü şallar, stoles ile ilgili  lar, bu arada, kendini nasıl örgü herhangi bir kadın için büyük bir hediye, bilmiyor özellikle. Pelerin mobilya üzerine bir halı ya da battaniye  peçete ve masa örtüleri, değilse dairede, en azından ülkede - sadece sihirli ve kahramanlık craftswomen, bu büyük ve zahmetli bir iştir gibi.  Ve örneğin bir hayvan, bir köpek, neden ve onu giymek değil varsa?

Kravat bluz veya elbise,  çorap ve hatta pantolon, sadece otpadno olacak evcil hayvanınızın izleyin.  Şimdi bir bilgi açısından olanakları çok (çeşitli örgü internet, dergi, kitap ve el kitapları), araç ve her zevke ve bütçeye uygun iplikler, sadece ne istediğinizi bilmeniz gereken, ancak arka arkaya mağaza her şeyi süpürüp atmak yok. Malzemeler vse-sama.ru

oyma, mayo, bere, örgü, yo, mayo örme