örgü hakkında

 

Ceket Örme

Beş kısa kullanın         konuşmacı veya bir dairesel iğne, arama         Birincil döngü veri biri olabilir         yollar. Daire oluşur         ilk satır provyazyvaniem. Iğne ceket ÖrmeEğer         Yürütülen bir daire model çorap         hangi karşısında (dış) tarafında         sadece yüz menteşe, örgü tüm satırları         yüz.

Bir daire içinde örme istiyorsanız         hatta saflarında programlarının temelinde desenleri,         düzenleri örgü zorunda böylece         desen yapısı korunmuş.  Yani         döngü bir model üzerinde çalıştırıldığında, bu         iki konuşmacı olarak planına bağlamak gerekir         üzerine örme bile bazı yüz         etrafında çalıştırın ve ters örgü         tersine.

Ama en kısa sürede bir örgü gibi         daire kırık ve çeşitli olduğunu         biz geri serisi (örneğin,         bir daire örgü ile olmalıdır         kesi için belirli bir konuma düzenlemek         yıldırım Raglan kollu kazak)         bir daire içinde örgü ve olmayacak         her zamanki iki konuşmacı olarak, örme. Içinde         St st performans Bu durumda,         hatta serisi (Yanlış tarafı)         provyazyvaem ters örgü, döngüler, ve         hatta bir model tabanlı programları, performans         serisi (Yanlış tarafı) örgü         şemalar.

Bir dizi sonra, Sırada ne var         Birincil döngü sayısı  Bir anlamda, biz         öncesinde olay, ama elde         bazı bilgiler         haklı.  İlk serisi menteşeler         veri üzerinde iğne herhangi kazandı         bir provyazyvaem başlatmak yolları         Bizim bağlı         aslında, gidiyor         gerçekleştirmek için.

Biz raf bağlamak için gidiyoruz         ve arka ceket, altına başlayan         sonra son şerit, bir lastik bant,         bir yüz örgü ön sırada başlamak, bir         dikişli veya k2, ters örgü iki.         Eğer St st, ilk başlarsanız         numarası ve sonra örgü tüm tek satır         hatta yüz döngüler, ve -         ters örgü.

Farklı tedavi olarak         farklı işlem şekilleri         bir fonksiyonu olarak artacaktır         rakam.  Bu nedenle, önce         döngüler bir ilk kümesinden hareket         sayı k Örme, biz tanımak gerekir         bireyin tekniği ile         örme teknikleri         sıra hangi onlar         Tablo efsane verilmiştir.

Örme işe döngüler ile         , sağ elinden sola kaymıştır         başparmak ve orta ile tutmak ve         onun parmak ile işaret parmağı         az destek.  İşaret         bir düzenleyici olarak parmak hareket         yoğunluk üreme (Bu konu çeker ise         loop) yakın ve tersi geliyor. Içinde         sağ iğne yenisini almak;         onu başparmak ve işaret parmağı tutmak         parmak, parmak sadece konuştu         az destek.  Şimdi biz         Başlamak için ... Örgü-info.ru

düzeni, model, döngü iğne