örgü hakkında

 

Çocuk örgü elbise konuşmacı

Çocuk örgü elbise konuşmacı "Kayısı reçel." Akıllı örgü elbise için de beyaz balıkçı yaka uygundur. Bu elbise soğuk havalarda yürüyüşe yaz aylarında balıkçı yaka giymiş olabilir.  Kızlar için tığ işi elbise uzunluğu: 48 cm Boyut: 86.  İplik: Lotus (% 100 pamuk merserize, 100 tex x 4)  Konuşmacı: İş Tanımı: dairesel iğne kız için örgü elbise 261 döngü çevirin.

Örgü, örgü 2 birlikte aşırı döngüler (260 döngüler) ve daire katılın.  Örgü desen "tavuskuşu kuyruğundaki" - tekrar 3 kez.  Peacock kuyruğu. Rapport 13 döngüler:  2. sıra: ön boyunca * 2 STS (tekrar 2 kez), 1 ön, yo 1 (tekrar 4 kez), 1 ön, 2 § Çocuk örgü elbise elbise örgüön (2 kez tekrar) boyunca * tekrar *. ve  3. sıra: ters örgü.  4. sıra: yüz.  Saten ön Daha sonra, 76 satır (25 cm). Satır ya da başka bir numara - ilgi etek uzunluğuna bağlı.

1 sıra: Ön boyunca 2 STS.  Toplam 130 olacak döngü.  1x1 sakız 9 satır.  Ek 2 yüz yazmak Örgü 1 sıra yüz döngüler geçti - döngü 132 gerekir.  1. Sıra: (ön, ön kaldırmak ve kaldırılan döngü üzerine streç gibi 1.) * 2 ters örgü, yo, broş, 2 STS tekrar * kadar gelen, birlikte yüz 1 yo * örgü ve *.

2.3 ve 4 sıra: * 2 ters örgü, 4 yüz *, * dan *. için tekrar ve  Örgü deseni 4 cm ve desen simetrik oldu ki 2 eşit örgü yarım ayrılmıştır.  Ön örgü devam edin Elbise. A 11 dişetinden cm 26 döngüler ortalama kapatmak için ve her iki tarafın ayrı ayrı bitirmek.  Bir döngü içinde kesilmiş dört kez kenarına yakın her saniye satırda aynı zamanda.

Omuz kalan halkaları kapatmak için sakız 17 cm yükseklikte.  Elbise arka örgü devam edin.  Bunu yapmak için, 2 eşit parça ve ayrı ayrı örgü her iki tarafın içine döngü bölün.  Sakız 13 cm yükseklikte bir döngü içinde 4 kez döngü 13 iç kenarı ve her satırda yaka yakındır. Sakız 17 cm yükseklikte kalan döngü omuz yakındır.  Elbise Montaj: omuz dikişleri yapın.

Armholes, boyun ve sırt bir kesim (hava döngü düğmeler için döngü bağlantı aynı anda) sc bir dizi kravat. Bir düğme diker.

Malzemeler www.korolevstvo-masterov.ru

yo, örme elbiseler, yo, elbise