örgü hakkında

 

Büyük kadınlara elbise Örme

5 Konuları bağlı bej yün, St st yapılan obez kadınlar, uzun aşağıya doğru, form-montaj için giydirin. Büyük kadınlar elbise elbiseler ÖrgüPlanck bağlantı elemanları, yaka ve manşet dış kenarları kumaş ilgili desen. Kilit 5 düğmeli .  Büyüklüğü 58-60. Iplik 800g İğneler 2,5 mm tüketimi.   Desen numune tipi çalıştırmak için döngü bir tek sayıdır.  Yüz Kravat döngü 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21 ve 22 satırları.

6. ve 18. satırlar: birlikte * ters örgü 2 döngü, yo *, 1 yanlış. 8, 12 ve 16 serisi: * 1 kapalı döngü (loop iplik), K1 *, 1 kapalı döngü (loop iplik).  10. ve 14. satırlar: * K1, bir döngü kapalı (döngü iplik), * K1.  Elbise tüm detaylar alttan Örgü.

Dovyazav dirsek önce (AB doğrusu), menteşe dirsek genişliği düzeltmek ve daha sonra tek tek her yarım bağlayın. Tuck vyvyazyvayte serisi kısaltılmış. Ceketi yakasız, süpürgelik bükük ön jant yüzü ön denk böylece St st bir raf ile birlikte izleyin.  Gate vyvyazyvayte satır kısaltılmış ve daha sonra döngü kettelnym dikiş güvenli.   İlgili parçalar otutyuzhte ve dikmek. Yaka diker.

Yaka dış kenarına ve kayıtlı şerit bitirme dirsek tipi menteşe ve Eşitlik için kesme kenarında elbise bitirmek için. Detayları açıları her köşesinde provyazyvat ön (dış köşeler) üst kısmında gerekli ve çirkin (iç köşeler), açıktı. Dizi bir hava döngü eklenir

Önce ve döngünün ön dış köşe sonrası ve öncesi ve üç birlikte döngü ters örgü dikiş bir dizi köşe provyazyvayte içinde ters örgü döngü sonra.  Menteşeler sıkmayın, yanlış tarafta yüz bitirme şerit takın. Viskoz bitirme örme manşet. Düğme dikmek.

(Kaynak:. Martynenko IP "Knits"-M, Hafif Sanayi, 1973)

elbise, yo, yo, desen