örgü hakkında

 

Stil örgü elbise

Bir çocuk olarak, görüşlerimizi dikkat çekici benzer - siz gelin boyamak için bahçede bir grup olup olmadığına, sonuç bulutlar dalgalı boyun ve etek biraz daha geniş bel neredeyse prensesler tam kopyadır. Biz yaşı 10-15 yıl sonra deney tekrarlarsanız, güçlü seks temsilleri biraz değiştiğini olması muhtemeldir, fakat hemen hemen her kız kolaylıkla çizebilirsiniz  . Kesme ajur örgü elbisegenç tasarımcıların koleksiyonlarından canlı ve eksantrik kostümleri seçilen kimlik arayışı bazı gelinler, bazıları eski, bir başka olmayan önemsiz fikir ve çekicilik keşfediyorlar - örme düğün elbise. Deneyim, beceri ve ücretsiz gece elbisesi ile bir ay içinde hazır olacak - Deneyimli

terziler örme sürecinde çok zaman almaz kabul etmiş sayılırsınız.  Ama uydurma aniden küçük veya büyük olduğunu bulmak ve gelin göğüs veya kolları üzerinde desen şeklinde değiştirmek istiyorsanız eğer, o zaman pansuman zaman aynı miktarda alabilir.

El sanatları uğraşan kız, 'kendi elbise bağlamak isteyeceksiniz. Bu durumda, model seçimine katılmak ve iplik satın alma en az altı ay resmi tarihinden önce, böylece zamana karşı bir yarış eğlenceli hale getirmek için değil, aceleyle dovyazyvaya uykusuz gece elbise.  Kelime yün çoraplar ile dernek neden oluyor "örgü" ise, sadece deneyimli ve sorumlu ana arayın.

Ve aramak için en iyi şey ağ üzerinde mesaj panolarında değildir ve çok sayıda forum Örgü biri, çoğu yaptıkları işlerden örnekler yayılır. Ve sen sevdim bile güvenli olduğunu ve elbise dekore edecek bir model ile bir peçete gibi küçük bir şeye bağlamak ilk istiyoruz.

Kesme örgü elbise hemen hemen her şey, sadece sınırlama olabilir - "kalem", etek ile çok dar modeller tercih edilmemelidir. Büyük örgü elbise bir siluet, düz ya da alevlendi etek, kısa yaz seçenekleri bakın.

Bu elbise korse bitirme odaklanarak, çok mütevazı ve basit görünecektir düşünüyorsanız - bu şık tığ işi gül, derin boyun, boyun, ince askıları olacak ve inci ile işlenmiş olabilir.  Pek çok özel dergi ve niş siteler ince "dantel" deseni ile çok güzel tığ işi elbise vardır.

Ne yazık ki, böyle bir ince ve önemsiz desen üzücü dezavantajı vardır: kolayca gergin ve deforme ve çirkin elbise gevşek. Hava döngüler ve çubuklar - Bu nedenle, klasik desenli sağlam bir örgü elbise seçmek en iyisidir. Tatil birkaç saat içinde uzanmış değil sipariş etmek, iplik kalitesini izle - pamuk ve viskon en iyi kanıtlanmış karıştırın.

Bir başka ipucu: Eğer tercih ederseniz hassas saplama, o zaman kendi ağırlığı altında ya da uzun bir koltuk sonra uzanmış tutmak, bir örme elbise bir "pad" yapabilirsiniz - çok basit ve ince katı ipek elbise kumaş.  Elbise ve örme güzellik seçkin altını çizmek için, zarif tamamlamalıdır  . Örneğin, bir jartiyer, küçük bir el çantası gelin, şapka ya da türban ilişkilendirebilirsiniz. Ve kış düğün için mükemmel şık tığ işi bolero uygun.  Eğer hala şüphe varsa ve - bir örgü elbise seçin, sadece bir düşünün: her döngü öyle, onu yaratan ellerin sıcak ve pozitif enerji tutacak - sahibine mutluluk getirmek için emin. Malzemeler www.nasvadbe.ru

örme elbiseler, ince, elbise, devre desen döngü