örgü hakkında

 

Örgü elbiseler son moda

En moda kıyafetler nelerdir?  Hiç kimse elbise fuar seks zorunlu dersler gardırop, hem de bayanlar yol ayrılmaz bir parçası biri olduğu gerçeği ile tartışmak olacaktır. Şaşırtıcı, bu doğrudur çünkü. Yüzyıl milyonlarca kadının ve koleksiyonlarında onur bir yer elbise pozisyon alacak değil!

Bu, hiçbir koşulda başka bir şey için kıyafet değişmez herhangi bir moda tasarımcısı veya kız kendileri izin vermez.  Buna ek olarak, onların kıyafet bazı etkinlikler içindir kıyafet bu yazıdır.  Her sezon - yeni moda, yeni trendler ve elbise daha çekici, şık ve kusursuz yapmak istiyorsanız yetenekli moda tasarımcılarının yeni fikirler.

Onların çabaları boşuna değildi ve her koleksiyon taze trendleri ve sıradışı tasarım fikirleri indi sahip özgün modelleri bir dizi.  Yeni sezon ünlü tasarımcılar güncel moda ve olacak kadın mahkeme elbiseler çok çeşitli tekrar edilir.   Üst eğilim arasında yarı saydam hafif şifon kumaşlar ve geometrik olarak doğru şekil gösteriş yapmak.

Bu son sezonun aslında, ama her zaman olduğu gibi kesme, dekor ve stil fantezi eklemeler olmadan, yok olur.  Lüks katmanlı etek elbise ve çeşitli klasik renkler (kırmızı, mavi, beyaz, siyah) ya da etek asimetrik şekil dokulardan Karıştırdı - tüm bu önceki eğilimi ile ilgili olarak oldukça beklenmedik görünüyor. Aniden, iyi bir şekilde.

Ayrıca, bu tezat hayal gücü geniş kapsamı vermek ve aksesuarları denemek.  Uzun yıllar boyunca moda koleksiyonlarının önde gelen tasarımcıları bir zorunlu öznitelik ve retro tarzı ve vintage bir favori  modern bir kenarı.  Bu podyumları bu sezon yirminci yüzyılın çarpıcı önlük 30'lu uzun zamandır beklenen karşılığında kendini gösterir.

Etekler kesme güneş alevlendi diz altında, bir korse gibi sıkı, sıkı bir küçük yaka, geniş kemer, çok katmanlı özellikleri ve pin-up ile üst kapalı - elbise her zaman olmuştur, bu tarz ve hala mükemmel bir kadınlık örnek ve kolaydır cilve.  Moda trendlerini yıl hakkında bir konuşma, biz her zaman güncel ve siyah olmalıdır.

Görüşler çeşitli için de geçen sezon bazı popülerlik kaybetti, ama şimdi herhangi bir anlamlı koleksiyonunda vazgeçilmezdir.  Siyah zaferle döndü, ve bir sebeple geri döndü! Şimdi aktif moda elbise dekorasyon kullanılır: dantel, dantel, kürk Boas, taşlar, tüyler ve siyah bir eğilim haline gelmişti.  Ne elbiseler stilleri bu sezon içinde en önemlisi olacak?

Tabii ki, klasik, zamansız ve hiç popüler!  Örneğin, kısa vücut saran elbise - bu en popüler yaz stili bulunuyor.  Bu büyük rakam stres yeteneğine sahiptir, aynı zamanda günlük ve hafta sonu giymek gibi ideal değildir sadece. Onun cazibesine nedeniyle, ancak bu tarzı bazen çok zor görünebilir.

Resim kaba olmaz emin olmak için, elbise maç aksesuarlar tam dikkat edin. Nazik kostüm mücevher, ölçülü tarzı Burunları , ve eşarplar, zarif ayakkabıları - enfes bir kostüm oluşmasına yardımcı olmak için tüm hazır.  Uzun elbise her zaman kadınsı, şık ve iyi gizler şekil kusurları görünüyor.  Buna göre, model uydurma, avantajları vurgulamak yardımcı olacaktır.

Ücretsiz elbiseler genellikle ince, akan ya da pamuklu kumaşlardan yapılmış ve herhangi bir şekil için uygundur. Onlar yüksek bel büyük göğüs altını çiziyor ücretsiz kesim mükemmel, şişkin karın gizlemeye vardır. Örme elbiseler en moda yobirçok model bir ayırt edici özelliği - özel parlak çiçek desenleri olan. Opsiyon örten kesme ince jarse veya likralı performansını en iyi görünüyor. Net olarak tanımlanmış bir bel stilistler kalması

Elbise geniş kemerler ve kemer tamamlamak için tavsiye ediyoruz.  Uzun bir düşüş için mükemmel örgü ya da alaka kazanıyor elbise, örgü.  Elbise-shirt - en uygun seçeneklerden biri. Gerçekten yeterli boş veya dar olabilir uzun bir gömlek gibi görünüyor.

Bu model çok kadınsı ve geniş bir kemer veya kayış ile seksi görünüyor. Bazen bu elbiseler monte dikilir. Uzunluğu ve göğüs yama cepler arasında düğmeli Tipik bir kesim, - bu ayrıntıları bir elbise-gömlek için önemlidir.  Için yaz elbise, gömlek, yaygın olarak kullanılan pamuk, ipek ve saten kumaşlar.

Özellikle safari tarzında önemli defileler: cepler, kemerler, kayışlar ve yarım kemer çok sayıda.  Band elbisesi son iki yılda daha fazla popülerlik kazanıyor.  Onlar bir ortalama büyüklüğü göğüsleri ve zarif omuz mükemmel kız. Bu rakam bu parçaları elbise vurgular ve vurgulamaktadır.

Güneş Elbise - bel elbiseler ile alevlendi kesim etek ile karakterize bir model. Bu nedenle etek bir bereketli ve muhteşem rüzgar gelişir. Genellikle etek pin-up tarzında bir elbise var. Kadın elbiseleri Bu tarz sadece moda değil, üstteki üst pahasına cinsel göğüs vurguluyor.

Kabarık etek gizler kalça kilolu.  Ve bel geniş bir kemer ile birlikte, bu elbise kesim daha ince siluet yapar.  Trapez elbise çok şık, çok yönlü, modern ve her yaştaki kadınlar için idealdir. Genç bir kız nazikçe ona bakar ve bir yetişkin kadın - görkemli ve onurlu.  Siluet dengelemek için, yamuk kısa elbiseler modelini seçin. Ek kıvrım ve Fonlar ihtişam etkisini artırır.

Ayrıca, stilistler bir kesme tekne ile bir elbise tercih etmenizi öneririz.  Görüldüğü gibi, modeller ve giyim tarzı bu çeşitliliği arasında adil seks her biri için uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Önemli olan -  kendi stilini uygun, kendi zevkinize güveniyor ve basmakalıp reddetmek  ! Malzemeler www.wildberries.ru

elbise, yo, yo, örme