örgü hakkında

 

Bolero elbise örme

Bolero Malzemeler: Çeşitli fantezi iplik 300g, iğneler 9 örme.  Ürün örgü dikiş arkasına bağlanan iki bölümden oluşur. Ürün boyutları Şekil 23 de belirtti. De desen renk örneği takip Başlamak için şeması 23.  Tek numaralı satırları: çalışan iplik çevreleyen yo ve PL provyazyvayte çift konuşmacı.  Şöyle Örgü bile satırlara: erimesi atma, kaldırma, örgü ve PI döngüye doğru iğne girin. Sonuna kadar Dovyazhite.

Bertaraf menteşe için bıçağı dik çekin. Model model ve döngüler gerekli sayısını hesaplamak. Bu döngüler ve örme PI'ler yazın. Bu - sıfır hattı.  Örme kumaş 50 cm, iki parçadan (20 cm 35 cm ve geri rafa) içine bölmek ve ayrı ayrı örgü devam edin.

Örgü iğne veya ek açık devre çıkarmak için geri doğrudan 30 cm yüksekliğe kadar ilk kısmı dovyazhite.  Sonra bir parça raf kravat. Desen uygun bir yaka oluşturulması. Gerekli kemer-ubavok dovyazhite gözbebekleri sonra 50 cm uzunluğunda döngü kapatın.  İkinci bölümde ilk simetrik olarak bağlayabilirsiniz.

Dikkatlice geri döngü parçaları örgü pin (ekstra iğne) yazılmalıdır çıkarın ve örgü dikiş bunları bağlamak "loop döngü." Elbise Siz gerekir: 200g ince lifler ve az fantezi iplik ve melanj ROM buklirovannoy; konuşmacı 3.  Ürün konturlu iplik her iki tarafında bağlı iki parçaları, ters örgü dikiş yapılır. Ürün boyutları Şekil 24'de belirtti.

Desen desen takip Başlamak için. Model model ve döngü bir hesaplama yapmak. Desen doğrultusunda çorap dikiş detayları buklirovannoy iplik, ödenek alma ve Aralık bez bağlayın. Fantezi iplikler, bir çizim tuvali oluştur grup fotoğrafı göre gruplandırılmış, ya da sevme.  Biten parçalar dikiş örgü kenarlarında bağlayın.

Sapanlar EP fantezi iplik zincir yok.  Malzemeler knitsi.ru

yo, yo, elbise, düzeni