örgü hakkında

 

Örgü elbise her zaman tek ve benzersizdir

Kadınlar arasında büyük rağbet her zaman, onlar pratik sıcak ve rahat Triko. Kazak, hırka, örgü elbise ve sezon 2010 - popülerlik zirvesinde 2011.

Moda tasarımcıları koleksiyonu tüm tarz, desen ve stil elbiseler örme, ve çeşitli fatura jarse elbise herhangi bir olay için uygun ve örme elbise vazgeçilmez ve dolaba en gözde ürün yapar gardırop, diğer şeyler ile birleştirebilirsiniz.  Örgü elbise yün iplik, angora, tiftik, kaşmir klassicheskogoP yanı sıra, parlak bir Simli konuları eklemesini bağlanabilir.

Kısa örme elbiseler size ayak güzelliği sadece göstereyim, hem de yeni giysiler: tozluk yol ki, elbisesi, renkli tayt, bot ve isabet sezon çizme çizmeler ile düet oluşturmaktadır.  Kısa örme elbise ve P düz kot pantolon ya da pantolon ve klasik kombinasyonu sadece seçim sizin.  Uzun örgü türün klasik, ama tercihi siyah ve beyaz verilir boyun-yaka ile kazak elbise.

Giysi klassicheskiyP kol ücretsiz azalttı.  Omuzdan bileğine dirsek kol ücretsiz kesim ve vücuda sıkı dirsek altında kolu için 80'lerin tarzında kolları, Yeni sezon örgü elbise.  Bu elbise bir boru veya tozluk ile pantolon ile iyi görünüyor. Ve çizmeler ve tüvit ceket ile birlikte, daha feminen ve şık görünür.

Örgü elbise tığ ya da örme, her zaman tek ve benzersiz, bu modellerin sezon koleksiyonlarında bulunabilir.  Elbise karlı ince şekil, balıkçı yaka elbise, hortumlar, "yarasa" ile elbise vurgulayarak, 2010 2011 ve yaka, uzun sıska kazak ile bir tunik olan, asimetrik örme elbiseler yeni sezon kesti.

Seçim sizin asimetrik yaka, seksi denudative omuz veya jarse elbise askıları.  Orada elbiseler doygun renklerin parlaklığı sevenler için ağırlıklı olarak beyaz gri, siyah, aynı zamanda 2010 sezonunun godaP örme elbiseler renkler.  Angela Missoni ile örme giyim koleksiyonu özgün ve kentsel bohem bir.

Koleksiyonu her şeyi siyah, bej ve sarı kükürt geçen PMissoni (Missoni) ve örme şeylerin her druga.P koleksiyonu tamamlayan geometrik desenler ve çok katmanlı, çok işlevsellik gibi örme hırka ve veschey.P uzun blazerler, örgü elbiseler dikkat çekiyor, kahverengi-mor, yeşil. Örme Elbise 2010 de, Karıştırdı perdeler ve pilili ve boyun, elbise kolları ve alt düzeltilebilir. Örgü elbise her zaman bireysel ve benzersiz örgüBu modeller sahiplerinin günlük yaşamına romantizm olun.  Kulüpteki bir partide, ofiste çalışmak için örme elbise giyin ve hatta iş görüşmelerinde, moda ve konforu birleştirir. Materyal dayanarak kiraz lady.ru

Related Posts:
  1. cap

örme elbiseler, örgü iğne, giyim, örgü, örgü