örgü hakkında

 

Örgü elbise açık pembe renk

Örgü elbise açık pembe renk dantel çiçek iki satır bar. Öncesi ve arka şeffaf fantezi desen bağlı. Örgü elbise açık pembe renkli yaprak şeklinde oymatığ işi bir demet çiçek ile süslenmiş oyunu.  Boyut: 46/48.  Karmaşıklık ortalama derecesi.

Siz gerekir: (100% x / b) Pembe, 1.5 iplik 600g.  Teknik tığ işi elbiseler Tığ: Hava döngüler (ce), sc (Madde w / n) içeren sütunlar yo (item s / m) .  Açıklaması örme Elbise. Orjinal boyutunu model çalıştırın. 8 ce

ana nedeni (28 ad.) Zincir bağl ile bir daire içinde kapalı. Sanat.  1. s. 1 ce , 15 st kaldırın. b / çıkan halka n. Bağl ile birlikte çeşitli. Sanat.  2. s. 6 ce (3 ce, ce asansör + 3) * 1 yemek kaşığı. 2. yüzyılda s / n. b / n Bir önceki satıra, 3 ce *, * Dan * 6 kere tekrarlayın.

8 kemerleri vardır. Bağl ile birlikte çeşitli. Sanat. Ayrıca 4. serisi dahil için plan ana motif altında devam etmek için çalışıyoruz. Şeması (14 adet) altında son sırada iki dairesel bant bağlantı için motifler.  Bir 8 serisi dahil olan 1. bağlama şemasına göre her iki tarafta şerit kravat sonuçlanır.

Iplik kesme değildir. Yosma sıraya bir desen kumaş uygulayarak fantezi desen plan çerçevesinde devam çalışın.  Öncesi ve örme geri Elbise: istasyonu çalışmaya devam etmek. w / o vyvyazyvaya boyun ve modele göre Kol hattı.  89 ce Kol tipi zincir (88 + 1 olarak ce ce artış).

1. s.: 1 yk. Üçüncü ce w / o kanca ile zincir.  86 Art. w / o ce zincirinin temel.  2. ve 6. P. 1 ce kurtarma, Madde 87. w / sanat o. b / n önceki satır.  Daha tuval için bir model uygulayarak fantezi desen plan çerçevesinde çalışmalarımız devam etmektedir.  Parçaların montajı tığ işi elbise kesme desen Detaylar, ıslak ve kuru bırakın. Omuz dikişleri ve hortumlar çalıştırın.

Kol gasp edilmesi. 7 Sanat: elbise, kolları ve aşağıdaki gibi boyun kravat sarmış hattının alt. sanatta s / n. önceki satır, 1 yk. w / üçüncü yüzyılda o. önceki satır.  Keyfi iki çiçek çalıştırın.  Fotoğraf göre ön boyunduruğu için çiçek dikin. Malzemeler kru4ok.ru

hassas, yo, örgü elbise, yo