örgü hakkında

 

Günlük yaşamda örme elbise

Hayat elbise içinde!  Sen öne sevgi ve her yerde gidiyorsun olursa olsun kadınsı kalmayı tercih ediyor?  Sonra elbise - her gün mutlaka "sizin" giysi bulunuyor. Kimse bayan giyim en kadınsı ve çekici bir konu olduğunu düşünüyorum?

Bu sadece adil seks milyonlarca, ancak bir elbise mleyut kız şeklinde anlamıyla erkekler aynı sayıda onaylanır.  Zerafet ve gizemli görüntü ekleyerek, büyüleyici bir bayan figürü çerçeveye en iyi şekilde uzun veya kısa, açık veya mütevazi elbise. Elbiseni mükemmel ise, bu elbise bir kraliçe yapar!

Günlük yaşamda Elbise - kuruluş ve işletme resmi ve çıkış iyi kıyafeti olduğunu. Giyim bu tip bir sevgilisi spot ışığı her zaman. Ancak, kişiye ödeme etrafa bakıyor ve rahat moda oldukça düşük anahtar tasarımı ve neprinuzhden bu kıyafeti için birçok seçenek sunuyor hayranlık, mutlaka açık elbise seçmeyin neden olur.  Günlük elbise - bu kavram oldukça geniştir.

Bazıları için ofis uygun bir tür, ama birisi için sadece her gün için kıyafet ekledi. Bu nedenle, çok, çok fazla bu en gündelik elbise modelleri, ve bu nedenle kolaylıkla neye ihtiyacınız olduğunu seçin ve sizin için doğru olabilir.  Şu anda en acil günlük elbise çeşitli stilleri vardır. Elbise-box - bunların en popüler.

Bu doğrudan kesme ile karakterizedir, kalça uygun ve klasik sürüm bir yaka ve kolları yok.  Yirminci yüzyılın 20 yıl içinde böyle bir elbise vardı.  Dress-gown - özellikle az popüler modeli ve en çok yönlü biri.  Bu elbise düğmeleri ya da fermuar ve toka ile önde hızlandırır ve yukarıdan aşağıya doğru çalışır. Genellikle, bu elbise aynı malzeme bir kemer vardır ve böylece adını aldı.

En popüler modelleri arasında renklerde bir safari tarzında yapılır haki ve kum rengi, yarım kemer ve omuz askıları gibi turn-down yaka var.  Bir elbise-ceket bir yakın akrabası - bir gömlek.  Oldukça serbest üst bir elbise kucaklar altındaki rakam. Genellikle de düğmelere bağlanır.

Kemer Bu elbise için harika bir ek olacaktır. Elbise yüksek ya da düşük bel ile - bazı şekil kusurları gizlemek için harika bir seçenek. Yani, kadın, tam gövdeli, meraklı gözlerden ideal olmayan bel gizler ücretsiz yüksek belli elbise uygun. Sade kemer Elbise düzgün bacaklar vurgular.

Bel ile Kesme Elbise, aynı zamanda her gün için klasik bir seçimdir. Üst ve alt kısımları farklı malzemelerden yapılmış gibi bu kıyafet, bluz ve etek kombinasyonu gibidir. Günlük kıyafetlerini Örgü elbiseBu elbise şiddeti nedeniyle tamamen ofis kıyafet kurallarına uygun, iş bayan için idealdir.  Başka bir stil - Bu elbise, romantik tarzda yapılmış etek ve hortumlar, güneş lambaları.

Bu elbise için tipik dekorasyon - bu, Karıştırdı abartısız ve pileleri bulunuyor.  Genellikle pilili etek yapılır. Elbise şehri ve ötesinde keşfetmek bir hafta sonu için mükemmeldir.  Coco Chanel - bayan dünyanın en ünlü kadın tasarımcı gelen giyim küçük zarif makale için ödemek zorundadır.

Her kadının gardırobunda moda stilist ve tasarımcılara göre öyle olması - küçük siyah elbise!  Ama nasıl olmalıdır? Bize bu şık elbise rengi siyah olacak belirtmek izin ile başlamak için. Görgü ve Mademoiselle Chanel klasik kanunları kurallarına göre, bu durum diz kapağı gerekir, ama aynı zamanda sex uzun olamaz.

Tasarım ölçülü ve kısa ve öz, bu mevcut dekoratif unsurlar olmamalı: düğmeler, iğneler, nakış, şeritler, Rhinestones ve diğer yedek parçaları. Elbise karakteristik form uygun kesilmiş olmalıdır.  Elbise kısa kollu, bunlar omuz kapsamalıdır ve uzun ise, o zaman dar olmalı ve sıkıca el çevreler.  Bir diğer önemli nokta: küçük siyah elbise yarı saydam siyah yerine tayt seçilmelidir.

Bu gereklilik anlamı nedir? Çok basit: çorapların yanı sıra çok gizli bir baharatlı yanında olması. Ve hiç kimse onları görür izin, ama bu sadece bir ve gizemli seductiveness olacaktır.  Bu kurullar sivri ayak pompalar topuklu siyah klasik gerekir.

Ayrıca yapmam gerekir ve en az takı. Zarif inci kolye ya da bir kolye, küpe, Çıtçıt zarif görünümünü tamamlamak sınırlayın. Bir zincir ya da olmayan küçük bir çanta ya da kavrama birlikte almak için.  Bu kadar vurgulayan değer  günlük elbise tasarımı minimalist ve laconic kısıtlama olduğunu.

Bu kurnazca metresi güzelleştirmek ve dönüştürmek için tasarlanmıştır ve detay, dekor ve sıradışı kesmek için dikkat meşgul değildir. Günlük görüntülerde deney ve ince kalan, kendi moda yaratın! Malzemeler www.wildberries.ru

elbise