örgü hakkında

 

Desenleri Örgü

Düşünün örnek devreler için örgü modelleri örgü basit bir model Dama tahtası: bile saflarına                 görüntü, yani üzerinde taksitli Örgü örgü modelleriüzerinden yüz - ters örgü üzerinden yüz                 - Ters örgü.  Şartlı                 Şeması Anahtar: Nasıl                 Planları da yapılan örgü gibi desenler oluşan devre desen hazırlanır.  Serisi aşağıdan yukarıya yazılmıştır.

Tek numaralı satır sayısına göre düzeninin sağ - budur                 yüz çalışır. Sayısı ile devrenin sol tarafında                 hatta serisi - o iş yanlış tarafı.  Sigara sırada aynı tarafta olduğunu göstermektedir                 serisinin başlangıcı.  Çoğu zaman, düzeni ifade eden, yalnızca tek sayılı satırlar kaydedildi                 modelin ön yüzü.

Deseni Bu yanlış tarafı örme                 Çizim ya da ters örgü döngüler.  Her bir desen oluşturulan olduğu tekrarı ile, döngüler bir grup                 Bu desen.  Bu grupta döngüleri sayısı uyum denir                 desen. Düzenleri kalıpları uyum iki dikey çizgilerle vurgulanan                 altında ya da iki ok.

Örgü zaman döngü tekrar edilmelidir                 uyum.  Daha fazla                   Desen döngüleri tuval üzerine simetrik yerleştirilmesi gerekir, yani bakmak                     aynı tuval kenarlarında.  Tek bir model için bu program için                     yan veya desenin uyum her iki ek vardır                     döngü. Bu örgü uyum gibi, tekrar olmadığında döngüler.

Bunlar                     bir ilişki önce veya sonra bir satırda çetelesini yalnızca bir kez.   Malzeme     Irina Feldman, Dashevskaya izniyle. Club-rukodelie.com

desen, döngü şeması, örgü