örgü hakkında

 

Örgü ile ilgili desen bir seçim

Bu bölümde desen seçmeler içeriyor ilgili konuşmacı.Ama örülmüş bir model başlamadan önce, dikişçi başlarsanız, örgü genelde dekorasyon için kullanıldığında aynı kontrol Bir alt ürün, şeritler bağlantı elemanları, hortumlar, yaka şık örgü. Sakız aynı zamanda bir ana gibi hareket edebilir desen örme ürün.

Kalemler örgü dantel ya da yüz ve ters örgü döngüler ve karmaşık unsurları olacak şekilde, her ikisi de basit "tükürmek." Bu uygulama en basit tasarımlar olduğunu. Bunlar yüz ve ters örgü STS birleşimi üzerine kurulmuştur. Bazen kapalı-yo, uzun döngüler, "düğme" vb tamamlanan Bu modellerin temel açık yo yoluyla elde edilir ajur vardır.

Yo, bir kural olarak, onlar ", kendi kendime" yapmak ve arkasındaki bir ters örgü sıra provyazyvayut viskoz konu. Ilgili desen bir seçim telli yocriss geçti döngüleri temel kalıpları, - ". Spit" "Örgü" çağdaş moda örme en sık kullanılan yöntemlerden biri Örgü. Herhangi bir iplik Kumaş, tırpanlarla yapılmış, çok net bir şekilde ortaya çıkıyor.

"Örgü" örme iplik tüketimi artınca, bu nedenle her zaman dikkate bu özelliği almak ve bu ürünü kravat olacak, daha fazla iplik almalıdır "örgü." "Örgü" alışkanlıkları son ürün olarak kullanılan ve temel kumaş yapmak.     Tek bir ürün diğer desenli bir ajur desenli örneğin birlikte "örgü" çeşitli kullanılabilir.

Kendilerini "tükürmek" döngüleri ve provyazyvatsya farklı sayıda ön st sadece oluşabilir. 2 döngü "Spit" ön ve ürünün yanlış tarafında çalıştırılabilir. Ikiden fazla döngüler oluşan "tükürmek" genellikle sadece ön tarafında yapılmaktadır. "Örgü" katılmış ve ön ve ters örgü döngüler, o zaman üst yüz yüze döngüler yalan koşulu ile yer değiştirebilir.

"Spit" 1x1 ise, ekstra konuşmacı olmadan yapabilirsiniz.     "Spit" döngü daha büyük bir sayıda örme ise, ek bir kol gerekir, ve daha sofistike "Braid" için - iki ek çok kısa olabilir iğneler, ancak kalınlığı x ana konuşmacı uygun olmalıdır. Desen Kombine. Örme birkaç çeşit bir karışımıdır: ". Spit" ajur, yüz döngüler, ters örgü,

Örgü Sadece manuel bu kombinasyonların kullanımı için izin verir. Onlar örgü her teknik takip amacıyla uygulamaya en zordur.     Ürünler güzel ve zarif elde kombine desen yaptı. Bu stil hem de tüm dikkatleri üzerine örme resim denk kolaydır. Www.club-rukodelie.com

dantelli, yo, örgü, narin, yo, desen