örgü hakkında

 

Delikli örgü modelleri

Delikli desen birlikte yo ve provyazyvaniem birkaç döngüler (dantelli modelleri, şık triko) bir bileşimidir. Birden çok düzgün tekrar provyazyvaniya birkaç birlikte döngüler ve ayrı bir yo motifleri oluşturur.  yo, onun sol, üst sağ işaret parmağı yatıyor doğru iğne iplik iş, alinmali, hareketi "ona." konuştu

Yo provyazyvanii da sağ işaret parmağı tutmak için bir sonraki döngü Çıkan. Delikli desen desen örgüdikişli döngü her zaman olduğu gibi provyazyvaem yo yanlış taraftan.  Ince desenlerle süslenmiş vyvyazyvaniya parçaları için plan okuma, özel planlar, genellikle simgelerin düzeni kullanılan sembollerin ayrıntılı açıklamalar eklenmiştir çünkü okuma, zor değil kullanımı.

Tüm programları yo döngü bakmalı sonra, yo ileri yönde yapmak, eğer, iş parçacığı arka sağ konuşmacı üzerinde olduğu unutulmamalıdır okumak için. Yo sonra Yanlış döngü, yo iplik sağ vardı, böylece önden arkaya yapması gerektiğini, eğer bir ileri yönde konuştu.

Basit şeması kullanılan Şartlı simgeleri: birlikte örgü döngüler, ve yo yo konuma ya da bu döngüler ile ilgili fikir verir onlar oluşturur.  Ilk düzenini okumak için geleneksel düzeni için simgelerden ayrıntılı açıklamasını okumak için daha uygundur. Şemasında boş hücreler önemli değildir ve tasvir amaçlıdır.

Vyvyazyvaniya kontrol örneği sadece sağdan sola doğru sayma devrenin satırları incelemek, ama soldan sağa içermelidir. Örgü ajur modelleri dantelliaçık çalışma gerçekleştirmek için kalıpları sayma düzenleri genellikle sık sık bir döngü içinde sadece yüz serisi, ters örgü satırlar için ters örgü - desen kumaş ile taksitli.  Değişiklikler vyvyazyvaniya ters örgü satırları sayma devre yanında, ayrı ayrı belirtilir.

Her ön ve ters örgü sıra başlar ve kenar dikiş biter. Delikli desen diyagramlarında Kenar döngüler genellikle yer almaz. Kaynaklara dayalı myknitting.narod.ru

Related Posts:
  1. Giysi

hassas, yo, yo, devre desen