örgü hakkında

 

Örnekler fishnet çiftleşmelerin

Fishnet litre açık çevrim eklemeler basit kombinasyonları oluşur örnekleri. Yeni döngüler ile oluşur nakidyvaniya iğne iplik, yo provyazyvanie saydam, hava resimlerinin etkisi yaratır.  Iplik seçiminiz doğrudan dantel örgü görünümünü etkiler.

Güçlü ve elastik iplik, örgü yapısı daha fazla yardım, yumuşak iplik veya kazık şekil desen belirsiz yapmak için iplik olun. Örnekler fishnet damızlık yoiplik genellikle yeterince büyük konuşmacı örme çok ince yün veya pamuk.  En basit şeklinde oyma breedings her ek onu azaltmak yanında yapılır, böylece her satırda döngü sayısı aynı kalır.

Diğer breedings olarak ekleme ve bir dizi farklı yerlerde düşüş yapılır, ancak arka arkaya döngü sayısı değişmez çünkü, oldukça kolay yaptıklarını göreceksiniz. Bazı güzel örnekler azaltmak ve ek zor döngü sayısı için yapım farklı satırlara yapılır, ama zarif desenler oluşturur.  Nasıl yo yok.

Onu geri kalanıyla aynı yönde yatıyordu böylece iğne üzerine iplik atın.  Eğer broşlama bükülmüş, bir sonraki satırda bir delik provyazyvaniya bu çekerek, ancak sonra delik kapatılır.  Yo örgü ters örgü önünde bir döngü, iplik, iş önünde yüzeye atılmak üzere hazır olduğunda.

Ters örgü olarak ön arasındaki döngü oluşumu için yo ileri iplik çekme örgü döngü, konuşmacı ve Örgü ön sonraki st üzerinde onu atmak.  Ters örgü örme döngüler gibi, yine onu aşırı atmak ve ters örgü döngüler uygulanması için ileri iğne çekin ileri iplik çekin.  Birkaç yo nasıl gerçekleştirilir.  Desenleri kendi eğitim ihtiyaçları için açılış, ya da aynı anda birden fazla yo vardır.

Daha yo sonraki satırda indirdi olabilir, bu nedenle, bir döngü eklenecektir. Ayrıca tüm yaş örgü olabilir ve bu durumda birkaç döngüler eklenecektir.  Geri iplik çekin ve iğne üzerine atma. Sonra tekrar, tekrar ileri çekin ve atmak yo gerekli sayıda yapmak konuştu.

Pattern tarak ve fanlar.  Bu eski bir İskoç ajur desen, bol çeşitleri, oluşturulması için ilave bir dizi için ayrı bir gruplama ve azalma olduğu bir ortak özelliği vardır desen, tüyleri, kuş, dalgalar veya kabuk vanaları açık fan benzer.  Eski şal desen varyant çok basit ve simetrik, örme İskoç dantel örneği bilinir.  Desen hassas merdiven.

Tek tip bir yapı ile düzgün kumaş, neredeyse bir belirgin açık bir yapıya rağmen, deforme olmuş.  Kuşbakışı desen.  Hassas çift delikli sürekli model alışılmadık bir doku ile bir örnek oluşturun.  Desen lale.

Güzel motifler bir çok küçük bir kabartma çocuk oyuncağı ajur döngüler ile yapılabilir. Malzemeler blogs.mk.ru

yo, örgü, yo, dantelli, desen