örgü hakkında

 

Desenler örme kumaş

Tığ veya konuşmacı uzun craftswomen çekti. Bu döngü sadece birkaç türlerini kullanarak elde edilebilir seçenekler örgüleri tam sayısını, hayal etmek imkansızdır.

Patterns örme kumaş, böylece, iplik veya iplik ve iğne yardımı ile tek oluşturmak veya kendi benzersiz kanca fırsatı isteyen herkes polyhedra matematik kesin geometri tekrarlamak ya da garip şekil yaymak, oluşturmaya düz veya tüp parçaları içeren, düz veya desenli olabilir modeli. İnternet sitemizde modelleri çeşitli var tığ işi ve konuşmacı. Sen, geometrik ve serbest çizimler, kışlık kazak tasarım seçenekleri, hafif yaz üstleri ve hatta mayo çeşitli örgü, hassas bir kumaş nasıl oluşturulacağını öğreneceksiniz.

Sizin bebeğiniz için sıcak kazak sevdiği adam veya yumuşak Unitard örgü, gece elbisesi ile eşsiz bir model oluştururken bizim öneriler sizin için yararlı olacağını mümkün mü. Bir ağırlıksız dantel gizemini herhangi bir ayırt edici elbise, iç zarif detaylar, ya da harika bir hediye süsleme olabilir açın. Yararlı bilgi ile kendileri için alın, uzun bir yerli unsur olmuştur yeni başlayanlar ve tecrübeli dikişçi, hem de hangi. Biz ayrıntılı açıklaması, ayrıntılı talimatlar ve açık şemaları bir rahat, kolay ve çok keyifli eğlence örgü dünyası için yaptığınız umut! Kaynaklara dayalı www.uzelok.ru

Related Posts:
  1. cap

desenler, mayo, tığ, tığ işi