örgü hakkında

 

Crochet Patterns

Patterns Tığ şeması

üzüm bir grup oluşturan bir büyüleyici ses desen, örgü şallar, stoles, eşarplar için ideal bir kanca yaptı. Volumetrik çilek sc bir sürü bağlı görkemli sütunları, provyazyvayutsya. PDlya bu model örme ve ince tiftik (100gr/500m) eklenmesi ile yün iplik uygundur, gerçekçilik etkisi, üzüm bardovy, mor benzer bir renk seçin.

Tarifleri örme şal: Tip 7 ısı zinciri içinde. halka içinde döngü ve kapalı. Örgü üç sıcaklığı. döngüler artış ve 2 vozd.petel ve yo ayrılmış arochkami ile sütun düzeninde örme başlar. Yine üç vozd.petli Kurtarma ve yo 2 sıcaklık arochkoy olarak ayrılmış üç sütun iki grup Kravat arochki yok. menteşeleri. Daha sonra, kenarları her zaman üç sütun iki grup Örgü vardır.

Patterns Tığ ÖrgüBu plan çerçevesinde, ilk iki uyum desen yok. 5 sıra halinde uyum provyazyvaetsya desen. Bar aşırı bir grup tamamladıktan sonra, 6 sıcaklık zinciri kravat. döngüler, arochki 9 sıcaklık bir önceki serinin bir Örgü gür tarzı. menteşeleri.

Bunu yapmak için, yapmak yo * girin kanca arochku çalışan bir iplik alın ve * 5 kez gelen, tekrar ilk döngü çekin, sonra yo iplik ve kanca örgü tüm ilk uzun döngüler kapmak ve iki döngü, sonra kanca kalan 2 döngüler örgü. Muhteşem bir sütun tamamladıktan sonra, sonra 6 sıcaklık döngü arochku, önceki satırın çubuklar üzerinde 8 sc Kravat. Örgü sütun w / n, başından sonuna kadar tekrarlayın.

2. serisi: sütun bir grup, 7 sıcaklık * arochka. arochki 6 önceki bir dizi döngüler muhteşem bir sütun, 3 sıcaklık Kravat döngüler. Aşağıdaki arochki altında döngü ve yemyeşil, ikinci sütun. Daha sonra 7 sıcaklık zincir bağlayın. döngüler ve geri döngü 6 Kravat bar w / o, sonuna kadar * dan tekrar kenarından bir adım.

Üçüncü serisi: sütun bir grup, 8 sıcaklık * arochka. döngüler, 7 delikli, 3 sıcaklık yemyeşil bir arochki ilk sütun. döngü, 3 döngü yemyeşil bir arochki, ikinci sütun, 7 delikli bir gür arochki üçüncü sütun, 8 sıcaklık zinciri. döngü, 4 sc, * dan sonuna kadar tekrarlayın. 4. sıra: sütun bir grup, * 8 vozd.petel arasında arochka, 8 delikli, 3 sıcaklık yemyeşil bir arochki ilk sütun. döngü, 3 döngü yemyeşil bir arochki, ikinci sütun, 3 döngü aşağıdaki arochki altında yemyeşil üçüncü sütun ve zincir 8 döngüler 8 döngüler, 2 sc bir gür arochki dördüncü sütun , * dan sonuna kadar tekrarlayın.

Pattern yo tığ işi5. sıra: sütun bir grup, 9-sıcaklık döngülerin * arochka, önceki satırın muhteşem sütun üzerinde daha sonra Örgü 10 sc, taşıyan bir sütun 3 sıcaklık arochki altında üzerinde yemyeşil bir stil ve iki. * dan sonuna kadar döngü tekrar. Örgü, yinelenen desen 1 istenilen boyut şal için 5 satır, her tekrar da genişlikte bir ilişki ekler düşünüyor. Biraz yatay gergin ıslak ve kuru bitmiş şal. Malzemeler domihobby.ru

yo, örgü, tığ, yo düzeni, kanca düzeni