örgü hakkında

 

Toplu çiçekler tığ işi

Güzel kıvırcık yaprakları ile ATÖLYE tığ işi çiçek örme aynı prensip üzerinde yapılır. Sonuç olarak farklı desenler provyazyvaniya yaprakları kendi yolunu güzel çiçek olun. Örme şeması aynı hakkında çiçek ve tüm renk verileri vyvyazyvaniya olarak başlar.

Örneğin, narin yaprakları ile bir çiçek düşünün: 6 hava döngünün çiçek tipi zincir örgü başlamak için ve halka bağlantı sütununda kapattı. Toplu Çiçekler tığSonra yo ile 16 veya 18 sütun üzerinde halka örgü tığ işi çiçek desen.     Daha sonra hava döngüler ve yo bar zincirleri alternatif bir daire bir çiçek örme omurga başlar.

İlk olarak, provyazyvaemyh ile sütun yüksekliğine karşılık gelir döngüler artış, gerekli sayıda arama yo. Daha sonra önceki satırın bir döngü içinde bir kanca getirerek yo gerekli sayıda Örgü düzeni ve tarzı * Örgü hava zinciri döngüler, sonra gelen tekrar *. Bu yüzden çiçeğin esas onu vyvyazyvat yaprakları başlamak için hazır: 1 parça numarası w / o zincir bağlama ve yo tarzı ile takip.

Daha sonra, iş çevirmek ve program çerçevesinde petal 2. ve 3. yanında ileri geri bağladılar. Lug için ilk halka bir sonraki döngü için üçüncü dizi düzeltmek Petal örgü bağlantı sütun bitirdikten sonra tıka basa dolu değildir. Sonraki Örgü 4. satır ve 5. son, dekoratif demir ve hava alternatif bağlantı halkası.

Sütunları bağlayan yanlış tarafında zincirinin en üstüne gidin ve vyvyazyvat sonraki Petal başlatmak sonraki zincirinin yerine tam dekoratif boru.     Böylece seçilen modu tüm yaprakları örgü. Bunu üstüne süs yaprakları son satırı bitirmek durumunda girerek provyazyvaya sütunları bağlantı, bir sonraki zincirinin başına gitmek kanca içinden yarım döngü arka. Malzemeler www.liveinternet.ru

örgü, kanca, hassas, yo