örgü hakkında

 

Tığ ile harika bir dünya

Da, üç ana türü elde edilmektedir, döngüler farklı dayanarak:  hava döngü  olmadan sütun yo ve ile sütun yo . Yani çapraz ilmik, düğme ve yol için bir araya elemanların diğer çeşitleri vardır  tığ işi desenleri.  Ama örgü teknikleri ana, hem de döngüler ile için, ilke olarak, yeterli temel kalıpları nasıl gerçekleştirileceğini öğrenmek için. Çeşitli  Bu desen 5-7 ortalama içerir.

Eğer programı okuyup anlayabiliyorum eğer muhtemelen bunları öğrenmek mümkün olacak.  Diyagramları nasıl örgü yapılmalı, ne bir döngü ve hangi sırayla görünmelidir göstermek. Bazı durumlarda, desenler tığ işi gibi programlar olmadan yapabilirsiniz.  Sayı sütunun tek bir sürümüdür ve bunların çeşitli kombinasyonları gösterilecek gerek yoktur Örneğin, bu mümkün.

En sık görülen kalıpları tığ işi kanca daha sonra bir benzetme gibi birçok kez çoğaltılabilir genel deseni, belirli bir unsurudur. Bu serinin parçası olan  uyum ve  uyum oluşturulacak nasıl kullanılacağını açıklar.  Herhangi bir uyum çokluk denir zincirinin döngü belirli sayıda içerir.

Bir diyagram, gerekirse, uyum çokluğu, hem de hava döngü sayısını belirtmek sütunları oluşturmak ve desenleri tığ işi haç ile birlikte.  Eğer yeteneklerinizi geliştirmek ve daha karmaşık desenleri tercih ederseniz, düzenleri de bu düzeni uyum çerçevesinde örme bazı fotoğraflar durumlar haricinde, bunların olanlara durdurmak için tavsiye edilir.

Bu size ve gelecekte yararlı ilgi olacaktır örgü çapraz tam desenler seçmenizi sağlayacak.  Çoğu zaman, desen açıklaması aşağıdaki gibidir.  Önce sonra ikinci ve benzeri, ilk satırı tarafından nitelendirdi.  Prosedür örme veri satır sırayla diyagramlarında yansır.

Herhangi bir dizi döngüler biri ile başlar:  kaldırma veya dönüş.  Dediğimiz gibi, şeması genellikle yıldız ile sınırlı sadece bir uyum, görüntü. Uyum çoğaltmak olduğunu yıldızlar arasında kalan düzeni, bir kısmının tekrarlamanız gerekir.  Eğer dizi tamamlamak için gerekiyorsa, o zaman düzeni bu bölümünde yakınlığı tanımlayan yıldız, arkasında bulunduğu, uygulanır.

Anahtar modelleri kazak izin verir. Kanca bağlı olarak kısa ve uzun kanca için farklı desen yayarlar. En popüler modelleri olan kısa bir kanca için  yoğun model  Dama tahtası 3 * 3,  uzun döngüler,  iki tonlu model (basit Dama) ve diğerleri.  Tığ işi dünyasına götürecek bu kalıpları öğrenin. Lady-lady.ru

örgü, tığ, tığ işi desenleri, örgü