örgü hakkında

 

Güzel delikli desen

Güzel bir delikli desen tığÖrme bir dergi güzel bir ajur desen tığ işi belki tığ işi şal, eşarp, atkı, ve size ilham kaynağı olacak güzel bir elbise ya da bir Sundress üzerinde örgü. Bu model üç boyutlu sırtlar oluşturan, kemerler sc altında provyazyvaniya alışılmadık yöntem farklıdır. Ince açık model uygun iplik hafif bir parlaklık ile pamuk merserize elde etmek.

12 döngü oluşmaktadır genişliği bu ilişki model dikkate alınarak hava döngüler zincirleri bir dizi örme başlayın. Modelin uyum zirvesinde iki satır oluşur. Böylece, bir zincir kazanan ilk satırı örgü istenilen uzunluğa: * arochka 12 vozd.petel, st.b / n ilk döngü içinde ve onun arochki 16. yüzyıl bağladılar. b / n, 13 vozd.petel ve sonra örgü arochku ilk zincir, zincir sonuna kadar * dan tekrar 12 döngüleri sonra onu sanat w / o sabitlemek, toplu rulo ve şekillendirme.

Silindirler ikinci satırında tarafından alınan saplama yapmak şeması. ikinci dizi sonra, delikli boncuk bağlantı çubuklarının üst gidin ve 1 serisinin tekrarı ile desen örgü devam edin. Kaynaklara dayalı domihobby.ruGüzel bir delikli desen tığ işi

ajur, tığ, tığ, tığ işi