örgü hakkında

 

Çocuklar için Örme

Çocuk giyim için Örme

Her çocuğun kendine özgü ve unrepeatable olduğunu. Bu nedenle, yaşamın ilk yıllarından itibaren parlatma ve doğası verdiği görüntü, netlik, kişiliği vurgulamak gerekir. Bir bebek giysi zengin iç dünyasını ortaya çıkarmak için en uygun ve çok yönlü biri.

Örme çocuklar kullanımı ve en önemlisi, malzeme seçiminde yeterli fırsat sağlamak için pratik özgün ve rahat bir şeyler yaratmak için izin vermek için kanca. Yün, pamuk, keten, karışımları, akrilik, ipek ve kaşmir - bu bir buzağı ve renkli çocuk giyim yapmak için hangi seçeneklerin tam listesi değildir.

Moda etek ve kazak, eşsiz üstleri, elbise ve ceketler -  çocuklar için tığ işi, size şekil çocuk göz özellikleri dikkate alınarak, çok çeşitli giysi oluşturabilirsiniz.  Sitemizde Bebeğinizin gardırop gerçek bir dekorasyon olacak çocuk giyim farklı modelleri düzinelerce bulabilirsiniz. Detaylı bir performans tanımı ve  düzenleri kolayca favori kazak veya yelek sadece gelişmiş iğne kadın değil, aynı zamanda başlangıç ​​craftswomen bağlamanızı sağlar. Çocuğunuza neşe getirin ve onu rahat ve güzel kıyafetler sevgi ve bakım ile ilgili nasıl çocukluk, vakit geçirme imkanı verir. Malzemeler www.uzelok.ru

elbise, tığ, tığ, devre örgü