örgü hakkında

 

Çocuklar tığ düzeni için Örme

Çocuk tığ düzeni için Örgü

sanat ve zanaat örme en yaygın türlerinden biri. Her yıl, örme, bu tür fanlar daha fazla oluyor ve nesnel nedenleri vardır.  Desen güzelliği, son derece çekici dantelli. Böyle bir kanca gibi basit araçlar sayesinde, değil sadece giyim atfedilen, ama aynı zamanda çekici güzel havlu, battaniye, yaka ve çeşitli ayrıntılar terbiye edilebilir.

Hoş şeyler her türlü yapma - perde, mutfak süsleri, hatta çocuk oyuncakları - bir donanım sahibi herkes için mümkündür  tığ işi. Bu teknik ile örme geleneksel anlamıyla dönüştürülebilir - yeni bir hayat onları içine ince bir örtü üzerinde ses uygulamaları, desen zarif swirls nefes.  Geniş deneyimi ile bu kalifiye işçi,  tığ işi, bütün bir resim oluşturmak eşsiz el sanatları ve ruh dikişçi tüm sıcaklığını iletebilirsiniz.

Kabul olması gerekmez ki tığ işi - Sadece profesyoneller için kullanılabilir alan. Bir kanca ile ve web sitesi desteği ile güzel, narin şeyler yaratmak önce bu heyecan verici girişim için başlangıç ​​bile acemi dikişçi, olabilir.

O için hala izlemekte kim  Teknoloji tığ işi , faydaları takdir dikkate makine bağlayıcı tarafından yapılan herhangi bir ürün insan el oluşturulması ile kıyaslanamaz ve hayal gücü, çalışkanlık ve dikişçi beceri veremez gerçeği aldığınızdan emin olun  Zaten becerileri kazanmış herkese özel ilgi  tığ ya da onları satın alacak, bu teknikle açılan giysi geniş bir aralığı oluşturmak için yeteneğidir.

Ceketler ve kazak, şapka ve Elbise, bile şort ve pantolon, üstleri ve etekler, yaz takım elbise, büsye, gövde ve  - Bu ve diğer birçok ürün, siz hakim olan, elleri ile oluşturabilirsiniz  tığ işi ve web sitemizin malzemeler kullanılarak. Teklik ve her bir maddenin seçkin elleri ile ilgili gerçek bir gardırop, Ek yorumlar gerek.

Aşağıdaki gibi ayrı bir kategori: gözlemler her çocuk mutlu güzel ve çekici yeni şeyler annemin bakım elleri ile ilgili olduğunu göstermektedir.  Bazı deneyime sahip olarak ve start-up - - büyük triko oluşturmak, diğerleri üzerinde kalıcı bir etki üreten sitemizde her craftswomen sağlayacak tığ işi desen bir yeri vardır. Biz gerçeğine dikkatinizi çekmek tüm  Web sitemizde yer alan projeleri ve modelleri tığ işi ücretsiz olarak herkes tarafından kullanılabilir.  Yani, güzel bir örgü modeli ve ince el işçiliği alacaksınız sonra, bir kanca al ve bizim teklif modelleri ve şemaları ile silahlı, örme büyüleyici sürecine devam edin. Malzemeler www.uzelok.ru

örgü, tığ diyagramları, tığ, tığ işi