örgü hakkında

 

Tığ işi çok yaygındır

Örme kanca! Örme kanca - dekoratif çok yaygın türü - uygulamalı sanat. Yıllar içinde, bu yeni teknikler ile zenginleştirilmiştir ve şimdi çok güzel ve rahat bir şeyler yaratmak için yardımcı oluyor. Tığ işi örgü çok eskiden beri bütün ülkelerde dikişçi ve iğne bu tür taraftarların dizi her yıl artmaktadır.

Ve bu kaza değil.
Kanca Örme - komik ve heyecan verici. Iplik bir top olması ve kanca , de bir fantezi bağlama gibi, birçok başyapıtlar yaratabilirsiniz! Ve kendi internet siteniz bu konuda size yardımcı olmaya çalışacağız. Yeni başlayanlar, Örgü, ben tığ işi bir ders verdi. "Programı" sürekli onlara yeni tasarımlar ve modeller ekleyecek.

Tığ çok yaygın mayo olduğunuA emektar Örgü modellerini geniş bir seçim bulabilirsiniz tığ işi kanca. Bu yetişkinler ve çocuklar için bir modeldir: kazak, ceket, şapka, eşarp, şal, çorap, eldiven, elbise, bluz, mayo. Eviniz İçişleri size açıklamalarını bir kanca bağlamak ise çok daha ilginç ve daha rahat olacak ve şemaları burada ekose yastık ya da havlu sundu. Bu web sitesi kendi, benzersiz eserler yaratmak için tığ işi tüm sevenler ilham umuyoruz!

Size iyi şanslar diliyoruz! Bu site yetişkinler ve çocuklar, yerli ve yabancı yayınların periyodik yayınlanan tığ düzeni, serbest farklı yıldır modellerinin tanımı kullanır. 12.9.2009. Bak, ne güzel! Bu çocuk çantası, "Bunny", bir kanca ile bağlanan, bir zevk sizin prenses!

Bu konuda hiç şüphem yok. Yakında kanca ve iplik alın - ve işe olsun! 09/03/2009. Ben formu konusunda endişelenmenize gerek yok çalıştırılması gereken çocuklar için pompoms basit bir modeli şapka öneriyoruz. Sadece farklı renk pamponami süslenmiş dört köşe, forma üst kenarı toplamak.

02.09.2009. Ölçekli lüks sahipleri asimetrik fermuar ile ilginç bir ceket dikkat etmenizi öneririz. Devam eden düşüş için o

şapka, şeması, mayo, tığ