örgü hakkında

 

Tığ işi çocuk hakkında

Tığ işi çocuk hakkında. Kendimi nadiren elinde kanca tutun. Ama bu konuda benim ablası Katusha büyük dikişçi. Çocukluğundan beri Kate örgü değil, tığ işi tercih eder.

Ve bu çok iyi. Hayatının bir parçası haline gelmiştir tığ işi çocuk çılgınlığı. Yeni modeller oluşturmak, bu yaratıcı hayal gücü temsil bireyselliklerini ifade eder. Imajını tarafından tasarlanan ideal ile benzersizdir desen, ürünün iplik, tarzı renkler.

Yeni başlayanlardan ustalarına Crochet çocuklar! Tabii ki, beceri deneyim ile birlikte gelir ve o da, deneme ve yanılma ile aynı anda öğrenme teknik eğitim tığ işi, ve şimdiye kadar bu tekne yeni nüanslar açar. Ve ben ziyaretçilerle paylaşmak istiyorum. ablamın çocukları için tığ işi için ipuçları mutlu ediyor. Yani araçları, kanca seçimi ile başlayalım.

tığ tığ işi çocuk hakkındakancalar metal, ahşap, kemik, plastik vardır. Ve farklı kalınlıkta onlar (0,5-15,0 mm) ve uzunluğu (normal örgü ve kroşe Tunus için uzun kısa). Örme için teyp aygıtları bir kancalı sopa farklı çatal kullanın. Ablam çelik askılar tercih ediyor.

Onlar neredeyse hiç viraj, iplik aşağı giyilen değil, kırılmaz ve ellerinizi ve iplik leke yapmaz. Ince iplik şişman kanca almak isterseniz, örme kumaş daha büyük delikleri olan bir açık eseridir. Yoğun kumaş kalın iplik ve o kadar emin kanca kalın ya da ince ve hassas kanca Tığ niti.P kullanılarak elde edilebilir! Tığ döngüler veya çubuk sayısını sayma özel hassasiyet gerektiren veya görüntü bozulabilir.

Ve benim kardeş bir ürün uygulanması veya tek bir motif doğruluğu ve dize, kesin olmayan el hareketleri ve kanca döngüleri ve farklı boyutlarda çubukları elde edilen gerilmiş ne kadar sıkı bir şekilde büyük ölçüde bağlı olduğunu belirtti. Kol ve kanca aynı ritim içinde rahatça hareket etmesine, ancak iplik serbestçe ve sürekli gevşeyin.

Ablam bir başka ipucu, size ipliği yeterli olmayabilir en ufak bir şüphe varsa, bu çalışma sadece ilgili olacaktır. Hisse senedi ile bir iplik satın alın ve tığ işi ile eğlenin. Örgü ışık renkleri tercih edilen iplik daha iyi görülür ve bu döngü, ve barlar bulunmaktadır. Ben kız kardeşimin tavsiyesi size yardımcı umuyoruz bağlantı ellerini alışılmadık küçük şeyler bebek. Malzemeler www.baby.ru

ajur, tığ, tığ işi, örgü