örgü hakkında

 

Çocuklar harika şeyler için Örme

Ben yaratıcılık ve beceri sayesinde, harika şeyler oluşturulabilir hakkında konuşmak istiyorum bugün. Dikiş metresi, en sevdiği hobi tığ işi ve Ablam Katya büyük ölçüde. Diye kullanmak zorunda olduğunu Şemaları, geliştirdiği ve olağanüstü şeyleri elde etti. Kate ev donatmak için çok seviyorum.

O özellikle iğne üzerinde dergilerden tığ peçete programları seviyor. O tığ peçete, onun bütün dikkatini en iyisi güzel görünüyordu ve güvenli olduğunu bir peçete üzerinde kement sıkmak için nasıl odaklanmıştır zaman. Bu örme güzellik çok tasarım zamanında ve düşünce alır.

Kroşe, bu birkaç kez aynı eleman tekrar olmasıdır aynı zamanda kullanılır programları. Bir peçete örme ise nadiren hepsi çok başarılı, ilk kez hemen sonra, olur. Temel olarak, ilk olarak ev, dikiş ve halkalar için örme kumaş çok yumuşak ve güzel serbest bırakılmaz zaman.

Çocuklar için Örgü harika şeyler desentekrar tekrar aynı eylemi gerçekleştirmek sonra, tüm alırsın çünkü deneyim gerekli değildir için. Katia da hemen düzgün ve güzel bir ürün almaya başladı değildir. Bu değil sadece söylüyorum. Benim son doğum gününde ablam bana bir şal (resme bakın) verdi. Tığ genellikle bez olan aynı tekrarlanan öğe verir.

Kate şirin bir peçete gördü ve bu sıradışı şal yapılabilir bir program sundu. O bir şema kullanıldığında "tavuskuşu kuyruğu," sadece ince pamuk konuları değil, ve ben biraz konuşmak istiyorum kalın polusherstyanye.P delikli örgü. Düz bir iplik kullanmak daha iyidir, daha sonra fishnet desenler daha güzel. Dokulu iplik toplu veya sadece bilgi stres değildir planlanmış desen.

Ve, ben sonuçta ince bir iplik için peçete daha rafine bir görünüm verecektir olduğunu görmek istiyorum. Açıkça görülebilir kalıpları olduğu için ancak bir şal bağlamak için karar verirseniz, benim gibi, o zaman, tabii ki, size, açık renkler daha kalın bir iplik kullanılması gerekir. Kroşe, yararlı bilgiler her topluluk çok çok popüler program tema bulunabilir. Malzemeler www.baby.ru

tığ işi, tığ, şeması, oyma, desen