örgü hakkında

 

Çocuklar için tığ işi

Çocuklar için Tığ aklınıza gelebilecek en keyifli etkinliklerinden biridir. Sen kendi elleri ve bebeğiniz için özel dolap ile benzersiz oluşturun. Başka bir şey gibi giysileri çocuğunuzun iç dünyasını açabilirsiniz.Tığ çocuklar için örme bluz, etek içerir, elbiseler, kazaklar, şapka, çanta, tığ işi pinetok ve çorap.

Çocuklar için Tığ örme kazakçocuklar için sitemizi tığ işi bir bölümünde sizin ve çocuğunuzun memnun edecek bir model bulacaksınız. Kroşe için düzeni kullanma kuvvet küçük çocuklar için bir elbise ya da kazak sevdim bağlayacak. Çocuklar için tığ işi giyim bölümünde kötü hava Çocuğunuzu ılık ve sıcak mevsim konfor duygusu oluşturmak ve en önemlisi diğerlerinden farklı kılacaktır. Çocuklar için tığ ile

Planlar benzersiz bir çocuk giyimi oluşturmanızı sağlayacak. Zevkle Örgü! Delikli elbise bir kız için. Malzemeler: Simli (400m/100g), kanca sayısı 2 400g viskon iplik. Hava kolaylıkla giydirin.

Bu uyum halinde 200 gr küçük x / pamuk ipliği yumuşak kayısı renkli, 3 düğme, kanca sayısı 2, 2,5 ve 3 gerekir. Tam rozet - çocuklar için tığ işi. Bu iplik saçaklı pembe kanca № 4 200g gerekir. Sen orta kalınlıkta açık pembe renk, 100g parlak pembe ve beyaz çiçek akrilik iplik 120g gerekir. Bu kanca sayısı 3 maç için iplik mor 200g ve 3 düğme gerekir. Beyaz ve pembe çizgili ve bir eşarp Poluver.

Siz pembe iplik, 150g beyaz iplik, bir kanca № 3, 3,5 ve 4 400g gerekir. Yeşil-beyaz kazak ve eşarp. Sen yeşil iplik 400g ve beyaz iplik 50 gr, bir kanca № 4 gerekir. Bu koyu sarı iplik, bir kanca № 4 400g gerekir. Bu beyaz iplik ve 50 gr kırmızı iplik, dantel tığı, sayı 4, ve 5 300g gerekir.

Bu kırmızı iplik 100g mavi iplik, kanca sayısı 6, 3 kırmızı düğme 250g gerekir. My-vyazanie.ru

tığ işi, örgü kazak, tığ, narin