örgü hakkında

 

Tığ işi manuel

Bir kez daha, modern moda, yeni ya da daha uygun olur kime olarak oluşturmak için süslemeleri, uzun süredir unutulmuş geçmişe tamamen yeni bir ışık sunmak için yardım, yaratıcı, ilginç, genel olarak uygun tığ işi görmemektedir. Ve daha da hassas ise, tığ bize bizim büyükanne ve büyük-büyükannesi ile yaşadığı eski sıcaklık ve konfor, dekorasyon uyumu, geri dönmek için hatırlamak yardımcı olur. El elbise Tığ bir bölümüHer şeyden önce, kendi evinde bir araya geldi  başyapıtlarından.

Şimdi, bu, eski, süreçlerin güzelliğin yeni bir düzeye yükseltir farklı yorumlar. Tığ işi kılavuzun unsurlarından biri olan  . Burada bahsedeceğiz. Tığ bugünün dünyasında çok popüler. Ama bu yanı sıra, tabii ki, bu sanatın kökleri antik tarihi kökenleri de kaybolur.

Tığ veya örme için iki yol, ilk başta çok oldukça zor bir seçim yapın. Daha sonra iğne meraklıları bir parçası olarak hiç kendim için bir kullanışlı küçük akıllı kanca seçin. Bazen iğneler kullanarak rağmen zaman bazı parçaları küçük şeyler.

Tığ küçük bir öğesi oluşturmak için harika bir yoldur (çanta, şapka, çorap, bir çocuk için oyuncak veya cep telefonu için örneğin uygun bir taşıma çantası) ve daha ciddi bir şey (elbise, pantolon, hırka veya kazak lüks ya da bir takım elbise). Doğru, hepsi sıkı çalışma ve azim (iyi, daha fazla satır) ve tığ işi (ve genel olarak örme), Hanks yumuşak iplik ve tığ işi ile televizyon izlerken kanepede hatta bazen pobezdelnichat rahatlamak için etkili bir yol belirli bir miktar ihtiyaç var.

Tığ kendiniz için olağanüstü güzel ve yeni bir şey yaratmak mümkün kılar. Buna ek olarak, benlik saygısı yeni bir model açılması çok lütfen ve düşünme gelişiminde paylaşacak. Tığ işi yapabilme iş harikalar yardımcı olur. Evinizin doldurabilirsiniz Bu şekilde en orijinal şeyler: yastık, battaniye, havlu, mobilya kapakları, peçete, perde - ne crochet bilen bir adam yaratmak için geleni.

Kendinize ve sevdiklerinize kendi eliyle yapılmış sıradışı bir hediye davran!  Küçük kullanışlı kanca hızla obvyazhet boncuk ve diğer küçük parçaları: takı çeşitli öğeleri oluştururken tığ işi kullanılır.  İlginiz için sitenin devre tasarım sunar tığ işi kanca ve ilginç modeller.

Her zevke uygun bir ürün oluşturun: erkekler ve kadınlar, hırka, eldiven, şapka, eşarp için lezzetli kazak, tüm bu beden ve ruh mutlaka sıcak.  Dikkat çekmek için tığ işi bir şekilde, kişiye, dolayısıyla da işler hayran ve çizin. Sonuçta, popüler bilgelik dediği gibi, Crochet sadece dış değil, iç dünyanın çeşitlendirmek yardımcı olabilir "dış görünüşleri ile tanıştı."

En kanca ruj ve bir ayna ile birlikte, kadın el çantası bulunabilir.  Gerçekten de, Gerçek moda tutkunları olarak yansıması bakmak değil, absorbe olan bu şık şekilde  Bu, rafine edilmiş zarif şeyler için eşsiz bir görüntü oluşturan bir kanca şeyle parçası mümkün değildir. Bazı insanlar şey sevgili, kült kanca Yani için, tabiri caizse.

Bana ve düğün gelen beraberlik bu "sihirli değnek" yardımı ile elbise , (ve bu olabilir) ya da sadece biraz dooformim bitmemiş bir şey, ya da küpe, moda oluşturmak için boncuk kravat daha önce bahsetti.  Daha önce, tığ bir özellik, bizim Anneannelerin asılı bir parçası olarak kabul edildi.  Şimdi ve tığ işi bağımlısı gençler, büyük ilgi gösteriyor  şeyler. Peki başka?

Bu örneğin tabii ki, şık ve modaya uygun, bir tığ, özel bir t-shirt, yardımcı olur.  Ve bu yaşta daha önemlidir?  Tabii ki, kendi kendini belirleyen kişi dikkat çekiyor!  Ancak iğne tığ işi bu tür - her yaştan daha fazla taraftar hale geliyor!

Istediğiniz, ancak Yani örme bu sıcak, rahat ve özel yaratma katılmak için henüz tüm sıcak istek, ve! Moda-knitting.ru

kanca, tığ, tığ işi, örgü, tığ, elbise