örgü hakkında

 

Çocuklar için tığ işi şapka

Burada bir shemki almak bu temeli, ama içinde örgü kendi değişiklikler yapacaktır. Optogalvanic elde Hat Notlar 48-50 (çok herkesin onları şaşırtmak için değil umut) bakın: Her satır, bir 4 ce başlar - Doğuşu ve bir ce 3 döngüler arochki için. Sam desen şapkalar vyvyazyvaetsya olarak adlandırılan kene - 2CH, bir ce ayrılmış önceki satırda arochku. Istenilen çapa alt uzanan her satırda altı kene ekleme düzgün gideri olduğunu.

Keskin bir önceki bölüme oranla yarı yarıya ofset sonraki satıra tarafından yapılan her kazanç seçkin olmayan alanlarda artış köşelerinde için. Yani, 4 ce halka kapaklı. 1p. - 4 ce (3 döngüler ve arochki ce için lift), 11 CH. 2p. - Önceki satırı her arochku provyazyvaem 2 CH Bir ce ayrılmış

12 açar sözde keneler. 3p. - Kene, ödenek yapmak için başlayın. Bu artışların sonraki her satırda altı olacaktır. Bunun arkasındaki fikir, bir önceki satır arasında ekstra bir kene provyazyvanii arochkami kazandırmaktır. 4p. - Artar altı yapma, önceki satırın her 3 kene kene. 5P. - Artar altı yapma, önceki satırın her 4 kene kene. 6p. - Artar yok örme.

Önceki satır arochku örme 2 CH her birinde, bir ce ayrılmış 7P. - Artar altı yapma, önceki satırın her 5 kene kene. 8p. - Artar yok örme. Alt biraz yakın başlar.

9p. - Artar altı yapma, önceki satırın her 6 kene kene. Bu amaçla, ve onlar olmadan örme şapkalar istenilen derinliğe kadar daha fazla artışlarla. Ben oldukça göreceli arkadaş kulüpler sayı pi ile, 13 cm serisinin alt ben sc alanlarında provyazyvaem 2 satır için 17 cm Şapka ve yükseklik alanları örgü başından itibaren 26 aldı geldi.

İkinci satırda 5. sütunun her ödenekleri olun. Önceki satır tepe provyazyvaem bir rahatlama sütun ve bir CH her sütunda sonraki satırı. Böylece alanların kanca № 2,1 provyazyvaem üç satır. Sonra № 2,5 ve provyazyvaem 2 daha fazla satır bağımlısı var. Fotoğraf alanları provyazyvaniya ilk satırdan kap kendisine dik olduğunu göstermektedir. Son serisi provyazyvaem rachim adım kanca № 2,1. Son sayıma göre bir dikiş gibi görünüyor gösterdi.

Hat hazır! Belki alanlarda provyazyvanii birisi bu resim yardımcı olur. Soru şeklinde onu bir Osinochka gönderdi. Seçenek sayısı 1 - doğrudur. Bir sütundaki Vyvyazyvaem - kabartması ikinci - normal, vb

Paul verebilir ve otparit gerekir. Alanların ödenekleri onlar düzgün dağınık ve dalga gitmedi emin olmak için daha da önemlisi, daha sık yapılabilir. Ben bu çiçek ve hayatında sevgi ve örgü. Çok gerçekleştirmek için kolay ve güzel. - № 2,5.

Güllerin büyüklüğü seçilen iplik, kanca bağlıdır ve ilk numarayı ce zincirinde. Ben onları naglaz aranan hiç genellikle bandaj aynı şapka ve biraz daha - Ben mutlu değildi gibi. Ama tabii ilk kez size deneyimi ile gitmek gerekir. Temel olarak burada bu shemki alır. 69 ce Çalışma tedarik zinciri 1p. - 5. zincir halkası provyazyvaem CH de.

Sonraki ce yoluyla Sonraki bir döngü biz 2 beraberlik zincirleri CH bir ce ayrılmış Böylece Örme sonuna kadar. 2p. - Örgü 3 ce iş kaldırın ve açın. Ilk arochku provyazyvaem başka 1 CH 3 ce ve 2 CH. Her arochku provyazyvaem 2CH 3 ce, 2 Ch serisinin son yanında. 3p. - Önceki satırı arochku provyazyvaem her birinde 9 CH. 3 ce ile ilk petal başlangıç

Her şeyi, iyi, rozet rulikom döndü. Gerçek uzun menzilli üç bağlamak için, ama buna değer. Hiçbir Shemki, benim doğaçlama. Çok kullanışlı bir yatak yaparken. 15 ce zinciri Örgü

Zinciri provyazyvaem RLS ikinci döngü içinde. Polustolbik 2 CH 2 C2H, C3H 3, 2, C2H, CH 1, 1 polustolbik, 1 sc - zincirinin sonuna kadar her döngü yanında. 1 sc, 1 polustolbik 2 C2H, C3H 3, 2, C2H, CH 2, 1 polustolbik, 1 sc - yaprak ayna provyazyvaem sırada ters yönde döndürülebilir olduğunu. Biz SS apeks ile bağlayın.

Daha sonra orta yapraklarda SS (sadece yaprak üzerinden) provyazyvaem oluk izleyin. Vyvyazyvaem ek 25 ce - 10 ce kök ve 15 ce için ikinci yaprak için, hangi ilk vyvyazyvaem benzer. Aynı SS yardımı ile sap üst dön. Biz 15 ce toplamak Üçüncü yaprak ve aynı zamanda önceki iki olarak provyazyvaem bunun için. Bir delikanlı hazır bırakır.

Son 2 resim, ben onlar açabilirsiniz gösterdi. Ilk standart bir şey için bakan, dal. İkinci fotoğrafta yaprak MC üçüncü şapka şekilde düzenlenmiştir. Ben hayal meyal bir zambak gibi görünüyor. Bu temel bir shemki alır. Hemen hemen hiçbir şey değişmeyecek.

Ama ben her zaman, 7. yaprak için yer yapmamışlar bunların orijinal altı rağmen. Peki, orijinal çiçek tomurcuk, ve ben her zaman açtı. Bir 2-ce ile başlayabilirsiniz ve ilk 12'si sc vyvyazat. Ben bir ce vyvyazat ilk tembel ve dışında döngü ve 12 sc yapmak ve ücretsiz son çekebilirsiniz.

Bu nedenle Bir sıkı ortasında sıkın olabilir. Daha sonra SS kullanımı hakkında ve ilk tepe vyvyazyvaem ce bir halka katılmak ve RLS. Vyvyazyvaem 11 ce (10 ce - taban taç yaprağı ve bir ce artış gelecek).

Sc örgü, sonra zincirinin her zirvesine ikinci döngü zincirleri In - 1 polustolbik, 6 CH, 1 polustolbik, 1 sc. (Yarım döngü vyvyazyvayutsya zincirinin tüm sütunlar, daha sonra yapmak zorunda, çünkü yarım döngü ikinci için koşum bu nedenle üçüncü bir baktı ne zaman olduğudur.) Tek başına iki bar vyvyazyvaya gerekçesiyle, merkezi tabanına petal takın. 11 ce Çalışma tedarik zinciri ve benzer provyazyvaem ikinci taç yaprağı. Böylece taksitli ve sonraki tüm bırakır.

Tren bir renkte olabilir ve aynı olabilir. Konu takın ve sc ile yarım döngü arka teker tüm yaprakları tek bağlar. Her Petal provyazyvaem 3 ce apeksinde Muhtemelen, ipuçları keskindir.

Hepsi bu. Son bir şapka Rim, farklı renklerde altı parçacığı kamçıda büküm, yaptı ona bir şapka verdi, uçları bağlı ve bükülmüş ve dikili monogram bir pigtail, renginde. Monogram kendinizi farklı yapabilirsiniz. Siz ce zinciri vyvyazyvat olabilir ve dikmek, ancak ortak antre ile yapabilirsiniz. Bu yakın kim.

İstediğim olarak koymak, sonra dikmek gibi dyrchavyh şapkalar için. İşte hepsi bu. Bunlar için, sevimli kız osinochki, beni bırakalım. Bir şey bir yerde gösterilmez ise üzgün.

Denedim ve gerçekten biri benim dersler yardımcı olabilir umuyoruz. Malzemeler www.liveinternet.ru

düzeni, bir kanca, bir çiçek deseni