örgü hakkında

 

C örme Nereden başlamalı?

C örme Nereden başlamalı?  Eklemeler istenilen sayıda yukarı çekmek ve yıkamak için ince konuları çalışmadan önce. Ürünler kullanabilirsiniz zaman herhangi şeması basitleştirilmiş bir biçimde. Öncelikle mevcut konuları için bir resim almak gerekir.   Daha sonra, örnek boyutu 15X15 cm döngüler ve zincir bu sözleşmeli değil ki onun vyvyazat düzeni hava zinciri kravat.

Bu zinciri daha kalın bir kanca ile örgü olabilir veya örgü daha fazla hava döngüler geçmek üzerinde 1 çizgi çizme.   Görüntü ve kenar sütunlar sıkmak gerekmiyor. C örme Nereden başlamalı? ÖrgüKenar sütun serisinin sonunda resmin yüksekliğine karşılık gelen seri ve sütun başında resmin yükseklikte hava döngü zinciri vardır (Şekil zincir ve bir sütun dahil değildir.)

Bir kare formu ve ütü için mat tutturmak için örnek germek için hazır. Nemli bir bez yardımıyla Otparte örnek birkaç kez.   Aynı anda ne olursa olsun tür bağları bir demir kanca koymayın, sadece hafif bir ıslak bez için dokunun. Ürünler üst ve alt örme başlayabilirsiniz. Eğer örgü konuşmacı aşağıda, sonra Döşeme ile başlamayın.   Boru hesaplanır ve tüm parçaların montajdan sonra yapılır.

Ürün yo sc veya sütun sığdırmak ise, sütun ve satır olarak hesaplanır.   Bir rakam iki veya daha fazla sütun içeriyorsa, ürün saflarında ayrıntılar, yükseklik için rakamlar genişliği şemaları hesaplanır. Oldukça büyük bir kanca ile çizimler, idam olduğundan, desene bir örnek uygulayarak ürün hesaplamak için daha uygundur.

En fazla iki parça tuval kenarlarından bölmek için tavsiye edilmez büyük bir model olan çocuklara ürünün hesaplanmasında.   Biten parçalar desen ve otparit germek için gerekli olan, daha sonra dikiş ve kravat. Malzemeler nitkami.ru

yo, yo, şeması, iğne, örgü