örgü hakkında

 

Bu örgü şişleri eski bir işgal edilir

Biz, zaman içinde önemi hakkında yazılan çok şey var bir kanca ve sanatçıların yarattığı şeylerin benzersizliğini vurguladı konuşmacı. dikişçi el sanatları iki ana türü örme şaheserler oluşturmak için çalışmaları bulunmaktadır ve konuştu. Daha ayrıntılı olarak ilk tartışma. Bu eski bir meslek uzun moda dünya çapında ilgi bir konu haline gelmiştir.

Şık, biz soyunma odaları dandies ve bayan bulmak şeylerin kolaylık sağlamak için büyük. Gerçek bu yıl, kuruluşundan için gür hacimli eşarp talep konuşmacı tarafından gerçekleştirilmiş. Büyük ılık şal veya gizli akciğer - de iğneler örme düşkün olan kişilerin bir gurur kaynağı.  Doktorlar da, sürece bu tedavi ilginç bir formu ilan etti "spitseterapiya."

Bu durum, örgü çılgınlığı gösterir - Eğer coşma ciddi olarak zor bir günün ardından dinlenmek için yardımcı olan bir meslek, onun Vanity memnun etmek için, yaşam için yaratıcı fikirler getirmek. Ayrıca, bir aktif yaratıcılık alışık adam yerine iplik renk, doku ve kalınlığı dikkatli seçimi, geleceğin iş ve başka bir model ikna etmek daha iyi şeyler-...

Tarihin eski defterleri, biz eski çağlarda örme tamamen eril bir konu olduğunu öğrenmek .  Erkek akşam bir kamp ateşi etrafında toplanmış ve çalışma son günü özetliyor, örme yapan iken kadın, yün döndü. Ama bugünün dünyasında, erkekler örgü duruma kayıtsız kalmaz: sıcak kazak ve eşarp giyim, olan erdemleri zarif giyim altı çizilir kadınlar bakıyorum.

Ayrıca çocuklar için örgü bahsetmeliyiz. Anneler ve büyükanneleri, vaftiz anası ve hassasiyet elbise ile tedavi edilen çocukların arkadaş, çeşitlilik gıpta olmaktır. Bu örgü eski bir meslek olduğunu yoBu bizim çocukların hepsi çok iyi ve en ilginç giymek istiyorum, çocuk giysi yani yaratma hayata yaratıcı fikirler kazanmak için fırsat verir.

Şapka ve palto, eşarp ve eldivenleri Örme, elbiseler ve yaz için hafif takım elbise - tüm dokunur ve yetişkinler hem de çocuklar memnun.  Genel olarak, her yaştan kişiler gardırop, örgü modeli ve şema Siz herkes için alabilirsiniz. Güncelleştirme yardımcı olacaktır Eğer kendileri için ya da örme bir kişi için tercih modeli örgü, tabii ki, çok eğlenceli getiriyor kesin devletle!  Çalışmalarında İyi şanslar! Örgü-fashion.ru

örgü, yo, örgü, yo, elbise, düzeni