örgü hakkında

 

Çocuklar için Örme

Çocuklar için Örgü alır

dükkanlarda güzel ve sıcak giysiler oldukça pahalıdır.  Ama çocuklar için örgü, güzel ve pahalı bir görünüm ve bunların maliyeti ise sıfıra yakındır elleri ile ilgili şeyler gerçek şaheserleri oluşturabilirsiniz.  Bu kolay bir şey yapmak benim bebek için örgü öğrenmek için karar verirseniz. Bugün herhangi bir kitapçıda bu konuda bolca satın alabilirsiniz.

Buna ek olarak, örgü hakkında fikir edinebilirsiniz hangi dergi bol miktarda bulunmaktadır. Sizin gibi tam model bağlamak için gerekli değildir. O bir acemi için zor gibi görünüyorsa, model basitleştirebilir, bazı öğeler vyvyazyvat veya başka bir model seçemezsiniz. Kendimi, çocuklar için kazak örme zaman, sadece genel bir fikir işlem kaydını çıkarın.

Sonraki borçlanma önerilen model ve stil değişiklikleri biraz, farklı bir desen seçin, ya da aksine. Oldukça özel bir şey çıkıyor.  Genel olarak, Örme çocuklar için konuşmacı yaratıcılık için çok geniş bir kapsam sunmaktadır. Çocuk şeyler size aktif renk desenler, çizgiler, kontrast detayları kullanabilirsiniz.

Farklı renkte kravat cepler, boyunduruğu, volanchiki, dantel, o modeli hemen çok daha ilginç olacaktır. Yetişkinlerde daha kolay ve daha ekonomik çocuklar için örgü. Evde olan iplik tüm kalıntılarını kullanmak güvenlidir. Sadece birkaç küçük her yerde değersiz Hanks renkli iplik yüzünde?

Bunlardan Associate parlak, çizgili bere, başlık, eldivenleri.  Ya da 15 ölçüm kareler x 15 cm farklı desen. Şimdi, kutu bağlamak ve orijinal rengi zhiletik var. Böylece, örgü çocuklar için konuşmacı ve eski iplik kurtulmak ve çocuk için yeni bir şey satın yardımcı olur.

Çocuk büyümüş olan şeyler, atmak için acele etmeyin. Onlar iyi durumda ise, bunları çözmek mümkündür ve kravat doku ve renk her iplik birleştirerek yeni.  Çok ilginç, farklı iplik ve doku ve renk şeylerdir. O, "oturur" hangar veya Ancak, her zaman iplik özelliklerini göz önünde bulundurun.

Madde diğerlerinden daha fazla oturmak bazıları iplik, bağlantı olur, o ilk yıkamadan sonra şeklini kaybeder.  Deney çocuk modasına korkmayın giyim parlak ve neşeli öğelerin kullanımına izin verir. Malzemeler www.baby.ru

örgü, örgü, iğne, desen alır