örgü hakkında

 

Kanca ve örgü şişleri ile

Moda sürekli değişen bize giyim ve konut yapımı için daha fazla ve daha fazla seçenek sunuyor. Ancak zaman geçtikçe ne kadar olursa olsun, hangi yüzyılda olursa olsun gelişmiş, bir şey değişmez: döşenmiş evimiz, o sadece mobilya ve diğer ev eşyaları düzenlemek için en iyi nasıl hakkında, o hoş küçük şeyler iç süslemeleri çalışır düşünüyor.

Kum ve güneşin yanı sıra, kadın dokuma ve örme yapmaya devam Yani, çok Arap ve Asya ülkeleri. Onlar el sanatları harcamak, ancak en kısa sürede iş tamamlanır tamamlanmaz, özel makale veya evde kalır ya da en yakın hediyelik eşya kendi erkekler park gün boyunca. Orada, bir kural olarak, turistlerin inanılmaz bir hızla onları yakalamaya olan bu gezileri eşarp, kilim ve el yapımı yorgan geri getirmek için çok güzel!

El örgü nakış en eski ve en prestijli biçimlerinden biridir. Antik çağda, sadece erkeklerin zanaat kadınların izin verilmez bağlama edildi. Ama yüzyıllar boyunca değişti: adam ailesinin tek koruyucusu olarak kendilerini fark etmeye başladı ve kadınların ev kadını adını almıştır. Bu zaman iğne dönemi başlıyor değil.

Yetişkin kadınlara kızlara hünerlerini evli ve geçmiş olan, zanaat kızları öğretildi.  Ürün üzerinde çalışırken, her metresi kendi, benzersiz bir şey yaratmak için çabalıyor. Gelin, kendilerini çeyiz hazırlama, elleri ve sonraki evde aynı zamanda orijinal şeye yararlı ilgisi olsaydı, gelin kesinlikle düğün sonra çöpçatanlık sona erdi, ve olacaktır.  Bugün, el sanatları talep hala.

Tüm basit ama dahiyane bir çok tasarımcı ve koleksiyon oluşturmak için moda tasarımcıları de moda gelişiyle giderek el nakış kullanarak ve pahalı kumaşlar ile kombine edilir örgü. kanca ve iğneler ile ellerini yapılabilir ev için bir çok şey. Tanınmayacak çaydanlıklar için iç rahat battaniye ve yastık, hava perdeleri, renkli panel, zarif peçete ve masa örtüleri, tuvalet ve banyo, sıcak su şişeleri için paspaslar dönüşümü.

Bu ürünler ile ilişkili olabilir hepsi aynı konuşmacı göz ve ruh halini artırmak için hoş eğlenceli diğer küçük şeyler gibi ve bir kanca,. Kanca ve örgü iğneleri elinizleÖrneğin, çocuklar kabarık çok renkli iplikten yapılmış hediye yumuşak oyuncak zevk olacaktır.  Her kadın kendisi için karar ne crocheting veya konuşmacı. Ve yine kanca havlu, battaniye ve yastık kılıfları, şapka ve eşarp üretimi için daha uygun.

Için konuşmacı kazak, elbise, şal gibi örme şeyler kolay.  Özgün ürünler oluşturmak için birçok terziler örgü iki hatta üç tip kullanın. Sıcak bir kazak, yumuşak yün zeytin renkli el örgüsü Örneğin, küçük beyaz bir çiçek eklemek bir kanca yaptı, çok iyi bir kombinasyon olsun.  Örgü döngüler birçok teknikleri ve türleri vardır.

Web sitemizi yoluyla hakim sonra, size görünüm ve evinizin kişilik daha parlak görünür bir ortamda gerçekten benzersiz şeyler elleriyle oluşturmak öğreneceksiniz. Kaynaklara dayalı www.zoluhka.ru

Related Posts:
  1. şeması örgü

dantelli elbise, kanca, örgü iğne