örgü hakkında

 

Detey22 için Örme

Dükkanlarda güzel ve sıcak giysiler oldukça pahalıdır.  Ama çocuklar için örgü, güzel ve pahalı bir görünüm ve bunların maliyeti ise sıfıra yakındır elleri ile ilgili şeyler gerçek şaheserleri oluşturabilirsiniz.  Bu kolay bir şey yapmak benim bebek için örgü öğrenmek için karar verirseniz. Bugün herhangi bir kitapçıda bu konuda bolca satın alabilirsiniz.

Buna ek olarak, örgü hakkında fikir edinebilirsiniz hangi dergi bol miktarda bulunmaktadır. Sizin gibi tam model bağlamak için gerekli değildir.  O bir acemi için zor gibi görünüyorsa, model basitleştirebilir, bazı öğeler vyvyazyvat veya başka bir model seçemezsiniz. Kendimi, çocuklar için kazak örme zaman, sadece genel bir fikir işlem kaydını çıkarın. Sonra başka bir model ya da tersine, borçlanma önerilen model ve stil değişiklikleri biraz seçin.

Oldukça özel bir şey çıkıyor.  Genel olarak, Örme çocuklar için konuşmacı yaratıcılık için çok geniş bir kapsam sunmaktadır. Çocuk şeyler size aktif renk desenler, çizgiler, kontrast detayları kullanabilirsiniz. Detey22 için iğne Örgüfarklı renkte kravat cepler, boyunduruğu, volanchiki, dantel, o modeli hemen çok daha ilginç olacak detey22 için iğne Örme.

Yetişkinlerde daha kolay ve daha ekonomik çocuklar için Örme.  Evde olan iplik tüm kalıntılarını kullanmak güvenlidir. Sadece birkaç küçük her yerde değersiz Hanks renkli iplik yüzünde?  Bunlardan Associate parlak, çizgili bere, başlık, eldivenleri. Veya kareler 15 x 15 cm farklı tasarımlar ölçme. Şimdi, kutu bağlamak ve orijinal rengi zhiletik var.

Bu nedenle, örgü konuşmacı çocuklar için ve eski iplik kurtulmak ve çocuk için yeni bir şey satın yardımcı olur. Çocuk büyümüş olan şeyler, atmak için acele etmeyin.  Onlar iyi durumda ise, bunları çözmek mümkündür ve kravat doku ve renk her iplik birleştirerek yeni.  Çok ilginç, farklı iplik ve doku ve renk şeylerdir.

Ancak, her zaman, "oturur" hangar veya gibi iplik özelliklerini göz önünde bulundurun. Şey diğerlerinden daha fazla oturmak bazıları iplik, bağlantı olur, o ilk yıkamadan sonra kendi formunu kaybeder.  Deney çocuk modasına korkmayın giyim parlak ve neşeli öğelerin kullanımına izin verir. Kaynaklara dayalı www.baby.ru

Related Posts:
  1. örgü mayo
  2. Pattern Tığ
  3. Amazing elbise örgü elbise

örgü, desen, bere, örgü iğne