örgü hakkında

 

Çocuklar için çok örgü güzel!

Çoğu zaman ben örgü dergiler için kullanmak, "Val Valentine" ve "Cinderella örgü", basit ve net bir şekilde nasıl ve ne yapacağını anlamak için her zaman zor değildir bunun bir açıklaması olan çocuklar için örme nitelendirdi. Çocuklar için çok örgü güzel! Genellikle sadece çocuklar için ilginç bir modeli tarafından geçemez! Bu yüzden sizlerle paylaşmak! Bir açıklama ile çocuklar için örgü zor değil!

Çocuklar için örme bazı modellerde başlamadan önce, iplik örme bir örnek ve gelecekte kullanılacak olanlar için örgü şişleri için kullanılır.  Için bir model ile dergisinde açıklama ile karşılaştırıldığında döngüler ve satır sayısını saymak daha kolay örgü. Ben genellikle örnek vyvyazyvayu ana desen 10x10 cm  Örnek daha az çocuklar için örgü tarafından alınıyorsa, o zaman daha kalın konuşmacı almalıdır ve daha fazlası, o zaman, tam tersine, daha ince konuştu.

Ben dergisinde yer alan benzer örme iplik almak için çalışıyorum. Uygulamada bir açıklama ile çocuklar için Örgü! Bir açıklama, tulum iyi bir modeli çocuklar için örme ilgilenen herkese paylaşmak istiyorum.  Çocuklarım tüm yıl boyunca giymek isterdim ama yaz aylarında çok sıcak. Bu model ve uygun bir toka sevdim, ve serbest stil. Ben dergi "Val Valentine," 1 / 2000 yılında bu açıklama bulundu.

Bu dergi bile çok deneyim olmadan, çocuklar için bu modeli almak için, bir açıklama ile çocuklar için örme verilen çok anlaşılabilir olduğuna dikkat edin. Bu "çocuklar için zürafa kostüm" denir.  Ben değil vyvyazyvat desen yaptım ve takım üniforma, farklı renkte örgü sadece ayakları üzerinde elastik ve boyun yapılmış ve önünde güzel düğmeleri ile süslenmiş. Kelimelerden işler çocuklar için örgü açıklaması!

Size 86 farklı olarak veri parantez içinde gösterilmiştir. Malzemeler: iplik (% 100 yün, 135 m/50 g) 250 (300), ben mavi ana renkleri doygun bir örgü iplik kumaş aldı ve deniz yeşil sakız için.  Konuşmacı 3 ve 3.5, sabitleme için 6 düğmeleri; dekorasyon için bazı alışılmadık düğmeleri (çocuklar için çok güzel poukrashatelstvovat!). Temel tasarım, 3.5 konuşmacı: serisinin ön yüzeyi = yüz yüz döngüler, ters örgü ters örgü satırları döngü.

Silgi, konuşmacı 3: örgü dönüşümlü bir yüz, bir çirkin. Sağ bacağınızı 58 (62) Arama ÖRGÜ TANIMI sakız ve örme 2 cm lastik için iplik döngüler. Ayrıca, ön dikiş örgü. Sonra 1 (6 defa 1) STS, her 8 sıra 4 kez 1 (1raz1) STS = 72 (76) STS her 10. sırada her iki taraf 3 kez bir eğim eklemek için.

24 (26) 70 cm yükseklikte (76) her iki kenar döngüler ve geçici 70 (74) STS ayrılırken yakın sırada yer alıyor. Örme sol bacak benzer için.  Trans Bu örme için: ilk 35 (37) sol bacağı STS ve geçici olarak terk sağ bacakta 35 (37), yeni bir metal kenar toplamak için, bacak sol son 35 (37) STS ve ilk 35 (37) STS, sağ bacak, yeni bir tür bağlantı bir metal kenar. Bu 72 (76) menteşeli örme sağa.

45 (50) bir yükseklikte cm bir döngü = 62 (66) STS her 2. sıra her iki yanında 1 kere 2 ve 3 kez armholes yakın. 55 (62) yükseklikte cm 2 kez bir döngü içinde her 2 satır 1 defa 4, 1 kez 3, 1 ve 2 kez bunlardan iki tarafında boyun srednie14 döngüler yakın. 59 (66) kalan döngüler omuz yakın cm yükseklikte.  Geri örme açıklaması: boyuna Örgü, önceki gibi. 59 yüksekliği (66) de boyun yakın cm her 2 m s. bunların iki tarafında 24 döngüler anlamına gelir 1 kez 1 adet 4 ve 2 döngüler.

61 (68) geçici olarak kalan 13 (15) STS omuz sol cm yükseklikte. Montaj açıklaması örme: doğrama model hakkında ayrıntılı bilgi, nemlendirir ve kurumaya bırakın. Yan basamak ve eklem çalıştırın. 55 döngüleri ve lastik örgü 2 cm diş 45 döngü arka kenar hakkında boynun ön çevirin. Armholes 103 (113) döngüler skoru ve 2 cm elastik bağ kenarında.

5 STS ve örme 2 cm elastik omuz ve boyun düzeltir kenarına 13 (15) menteşe çalışma koymak Kol 5 STS için skalanın kenarında arka omuz şeritleri için.  Anterior omuz düzeltir düğmeleri için 1 cm vyvyazat 3 delik bir yüksekliğe sahip, benzer gerçekleştirmek için: 4. ve 5. döngü yanında bu yakın, 12. ve 13. (13. ve 14.) ve 19. ve döngünün 20. (21. ve 22 bin). Bu döngüler aramak için tekrar sonraki satırı. Örgü çok güzel çocuklar için! desenarka omuz plaka düğmeleri diker.

Beğeninize düğmeli renkli takım elbise ile süsleyin.  Ben bu modeli beğeneceğinizi umuyoruz ve çocuklarınız moda ve özgün bakacağız.  Çocuklar basit ve hoş bir deneyim için örme bu açıklaması ile! Anne, hadi payı bir açıklama ile çocuklar için örgü modelleri! Kaynaklara dayalı www.baby.ru

Related Posts:
  1. delikli

örgü, tığ, desen, döngü