örgü hakkında

 

Çocuklar düzeni için Örme

İlerleme: Naberaem 79 döngüler. Kauçuk Öncelikle, örme 4 satır. Şu ne için, biz ters örgü döngüler bir dizi önünde örme kap ryushu, bağlamak başardık. Şimdi İngiliz grup ve örme 40 satır gidin.

3 parça, menteşe ve Örgü kapak arka yanı sıra çorap içinde topuk içine bölün. Şapka ve örme 60 daha fazla hava döngü alt kenarına bağlayan iplik keserek değil hava 60 döngüler, bir zincir örme.  Döndürülmüş Örme ve örgü 1 sıra sc. Biz bağlı aynı zamanda şapka ve kravat alt bağladılar.

Şimdi, fotoğraf gibi, ön ve arka kapaklar üzerindeki renk örme ryushu zıt bir konu.  Ryusha: * İlk döngü sc olarak, döngü yo 4 ile üçüncü sütunda, sonraki st atlamak, dördüncü atlayın.  Daha sonra gelen tekrar *. İngiliz Gum: döngü sayısı 2 1 döngü simetri ile bölünebilir olmalıdır. 1. Sıra: K1, yo 1, sağda, 1. provyazyvaya çıkarmayın iğne. serisinin başından itibaren tekrarlayın.

2 ve daha sonraki tüm satırlar: Her ters örgü yo yapmadan önce, dikişli provyazyvaya, yo bir döngü ve beraberlik ön duvarının ön için düşünülen bir döngü ateş yoktur. Kaynaklara dayalı www.knit4baby.ru

Related Posts:
  1. kapağı, örgü bereler

döngü, yo, yo, iğne, örgü