örgü hakkında

 

Çocuklar özgün ve rahat şeyler için tığ işi

Her çocuğun kendine özgü ve unrepeatable olduğunu. Bu nedenle, yaşamın ilk yıllarından itibaren parlatma ve doğası verdiği görüntü, netlik, kişiliği vurgulamak gerekir. Bir bebek giysi zengin iç dünyasını ortaya çıkarmak için en uygun ve çok yönlü biri.

Örme çocuklar kullanımı ve en önemlisi, malzeme seçiminde yeterli fırsat sağlamak için pratik özgün ve rahat bir şeyler yaratmak için izin vermek için kanca. Yün, pamuk, keten, karışımları, akrilik, ipek ve kaşmir - Bu seçeneklerinin tam listesi değildir hangi olabilir bir buzağı ve renkli çocuk giyim olun.

Moda etek ve kazak, eşsiz üstleri, elbise ve ceketler - tığ işi Çocuk şekil çocuğun hesap özellikleri dikkate alınarak, çok çeşitli giysi oluşturabilirsiniz.  Sitemizde Bebeğinizin gardırop gerçek bir dekorasyon olacak çocuk giyim farklı modelleri düzinelerce bulabilirsiniz. Ayrıntılı bir devre performans tanımı ve kolayca favori kazak veya yelek sadece gelişmiş iğne kadın değil, aynı zamanda acemi ustaların bağlamanızı sağlar. Çocuğunuza neşe getirin ve onu rahat ve güzel kıyafetler sevgi ve bakım ile ilgili nasıl çocukluk, vakit geçirme imkanı verir. Malzemeler www.uzelok.ru

tığ işi şeması, tığ işi, elbise, örgü